Anthony Mackie twierdzi, że fani jeszcze nie wiedzą, kto będzie nowym Kapitanem Ameryką

15.01.2021 13:28
Anthony Mackie twierdzi, że fani jeszcze nie wiedzą, kto będzie nowym Kapitanem Ameryką Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Gwiazdor Marvela Anthony Mackie wyjaśnił, że na razie "nie wiemy", kto przejmie tarczę i pseudonim Kapitana Ameryki. Czyżby serial "Falcon i Zimowy Żołnierz" miał nas zaskoczyć?

Anthony Mackie twierdzi, że przyszłość Kapitana Ameryki jest nieznana fanom

Pewnie pamiętacie, jak 112-letni Steve Rogers (Chris Evans) oddał pod koniec "Avengers: Endgame" swoją tarczę Samowi Wilsonowi (Anthony Mackie). Pokłosie tej interakcji zobaczymy w serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz", w której Sam i Bucky (Sebastian Star) będą walczyli z Helmutem Zemo (Daniel Bruhl) i Johnem Walkerem (Wyattem Russelem), który ma być rządowym "następcą" Kapa, U.S. Agentem. 

Polecamy

Ze względu na to, że o tarczę powalczą trzej różni panowie, Anthony Mackie wyjaśnił w rozmowie z Lights Camera Barstool, że przyszłość Kapitana Ameryki jest nieznana w Marvel Cinematic Universe:

To interesujące, bo ja gram w tym serialu i ludzie do mnie podchodzą i mówią: "O, jesteś Kapitanem Ameryką", na co ja odpowiadam: "To nie jest prawda". Popatrzycie na końcówkę "Endgame" i przecież Sam nigdy nie zaakceptował tarczy. Przy każdym poprzednim filmie Marvela, to zawsze miałeś jakąś fotografię, czy inny przeciek z kostiumem i bum - oto, jak będzie wyglądał w kolejnym filmie. Nigdy nie było czegoś takiego ze mną. 
Polecamy

Mackie dodał też, że "musicie poczekać i być cierpliwi", ponieważ "nie wiecie kim będzie nowy Kapitan Ameryka i to jest w tym serialu najpiękniejsze".

Pamiętajmy, że Chris Evans zaprzeczył 14 stycznia pogłoskom o tym, że powróci do roli Kapitana Ameryki (informację o tym podał Deadline, który zwykle jest bardzo wiarygodnym źródłem). To oznacza, że faktycznie nie mamy pojęcia, kto mógłby być nowym Kapitanem Ameryką.

Cóż, tego na sto procent dowiemy się po 19 marca 2021 roku, kiedy to na Disney+ ma się pojawić pierwszy epizod "Falcona i Zimowego Żołnierza". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.