Gwiazda „13 powodów” wystąpi w „Avengers 4”

Natalia Hluzow
29.10.2018 10:52
Katherine Langford Avengers 4|undefined Fot. AXELLE WOUSSEN/BAUER-GRIFFIN/East News

Katherine Langford, znana przede wszystkim jako Hannah Baker z serialu „13 powodów”, dołączyła do obsady „Avengers 4”.

Aktorka, która zasłynęła główną rolę w serialu Netfliksa „13 Reasons Why”, już niebawem pojawi się w kolejnej odsłonie serii o Avengers. Katherine Langford dołączyła do Chrisa Hemswortha, Roberta Downeya Jr., Chrisa Evansa, Marka Ruffalo, Scarlett Johansson i pozostałych gwiazd MCU jako tajemnicza postać.

Katherine Langford w „Avengers 4”

Jak ujawnił portal The Hollywood Reporter, 22-letnia aktorka wzięła już udział w zdjęciach do filmu i nagrała swoje sceny. Tajemnicą pozostaje jednak, w jaką postać się wcieli i jak duża będzie jej rola w „Avengers 4”.

Langford za rolę Hannah Baker w „13 powodach” otrzymała m.in. nominację do Złotego Globu. Po dwóch sezonach aktorka odeszła z serialu Netfliksa, jednak już niebawem pojawi się w kolejnej produkcji serwisu. Będzie to oparty na legendach arturiańskich serial „Cursed” Franka Millera i Toma Wheelera, w którym Langford wcieli się w Panią Jeziora.

„Avengers 4” trafi do polskich kin 25 kwietnia 2019. Wiosną 2019 możemy spodziewać się także premiery 3. sezonu „13 powodów”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.