„Avengers 4”: Letitia Wright zaspoilerowała powrót istotnej postaci

Natalia Hluzow
29.05.2018 11:25
Letitia Wright as Shuri|undefined Fot. Everett Collection/EAST NEWS

Aktorka wcielająca się w Shuri, siostrę Black Panthera, zdradziła, który z superbohaterów powróci w 4. części „Avengers”. Uwaga! Artykuł zawiera spoilery.

Film „Avengers: Infinity War” wciąż króluje w kinach z powodzeniem wspinając się na szczyt listy najbardziej dochodowych filmów wszech czasów, jednak większość fanów MCU zna go już na pamięć i z ciekawością spogląda teraz w przyszłość, która rysuje się przed superherosami Marvela w „Avengers 4”.

Letitia Wright zdradziła informację o „Avengers 4”?

Większość dyskusji na temat kontynuacji „Infinity War” skupia się na tym, którzy superbohaterowie powrócą po tym, jak Thanos pstryknął palcem powodując zniknięcie połowy ludności wszechświata. Producenci dbają oczywiście o to, by żadna z informacji, plotek czy pogłosek nie została oficjalnie potwierdzona, jednak gwiazdom MCU zdarza się czasem nieopatrznie uchylić rąbka tajemnicy. Tak było i tym razem, kiedy Letitia Wright podczas Comic-Conu w Londynie opowiadała o aktorze, z którym pracowało jej się najlepiej podczas realizacji „Avengers 3” i „Avengers 4” (obydwa filmy były kręcone jednocześnie). Zapytana o to, kto był najlepszym kompanem na planie, odpowiedziała:

Chris Pratt jest naprawdę świetną osobą. Był w stanie nagle rzucić mi jakiś fragment Biblii, po czym wykonać swój taniec i odejść. Jest świetny. Kocham Chrisa Pratta.

Star-Lord powróci w „Avengers 4”?

Przypomnijmy, że Star-Lord, w którego wciela się Chriss Pratt, na koniec „Infinity War” rozpłynął się w powietrzu wraz z połową ludzkości, natomiast wcześniej nie dzielił żadnej sceny z Shuri, którą gra Letitia Wright. W czasie gdy księżniczka Wakandy próbowała wydzielić Kamień Umysłu z głowy Visiona, Quill wraz Iron-Manem, Spider-Manem, Doctorem Strangem i częścią Strażników walczyli z Thanosem w kosmosie. Wypowiedź młodej aktorki może więc oznaczać tylko jedno – Quill i Shuri spotkają w jednej ze scen w „Avengers 4”.

Powrót Star-Lorda nie jest oczywiście niczym wybitnie zaskakującym, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że James Gunn szykuje już „Strażników Galaktyki vol. 3”. Teraz wiemy jednak, że Quill odwiedzi swoją rodzimą planetę, a jego ścieżki skrzyżują się z księżniczką Wakandy.

„Avengers: Infinity War” wciąż jest wyświetlany w kinach. Premiera „Avengers 4” została zapowiedziana na 3 maja 2019 roku. Film „Strażnicy Galaktyki vol. 3” ma natomiast trafić na ekrany w 2020 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.