"Avengers: Endgame" - Hugh Jackman wystąpi w filmie? Tak twierdzi internet

Kamil Kacperski
31.12.2018 10:53
LOGAN|undefined Fot. kadr z filmu "LOGAN"

Jeżeli w wyszukiwarce Google wpiszecie frazę "famous Hugh Jackman movies", to jednym z wyników będzie wyczekiwany sequel filmu "Avengers: Inifnity War". Niestety, tym razem maszyny się chyba jednak pomyliły. 

Fani od początku MCU chcieli, aby X-Men pojawili się w końcu w filmowym uniwersum. Niestety, przeszkodą nie do przejścia był fakt, że prawa do pokazywania mutantów na dużym ekranie należały do firmy FOX. Jednak w 2017 roku doszło do przejęcia filmowego oddziału korporacji przez Disneya, co oznacza, że prawdopodobnie niedługo Wolverine i spółka zagoszczą w produkcjach Marvel Studios. Czy nastąpi to już w przypadku "Avengers: Endgame"?

Prawdopodobieństwo jest znikome, ponieważ w trakcie nagrywania wspomnianej produkcji, umowa między Disneyem a FOX-em nie została jeszcze sfinalizowana, a co za tym idzie, Marvel Studios nie mogło użyć żadnych postaci należących do świata X-Men. Inaczej sądzi jednak Google. Wpisując do popularnej wyszukiwarki hasło "famous Hugh Jackman movies" (znane filmy z Hugh Jackmanem) jednym z wyników jest właśnie... "Avengers: Endgame":

Hugh Jackman w Avengers: Endgame?

Oczywiście istnieje również możliwość, że Hugh Jackman wcieli się w kompletnie inną postać. Plotki twierdzą, że w nadchodzącej megaprodukcji Marvel Studios mogą pojawić się przepotężne kosmiczne istoty z komiksowego uniwersum Marvela. Kto wie, może Jackman zagra właśnie jeden z takich bytów? Tego dowiemy się zapewne dopiero, gdy "Avengers: Endgame" trafi do kin.

Na razie nie wiemy za dużo na temat samego filmu - pierwszy zwiastun, który pobił rekordy popularności, nie pokazał nam właściwie nic. Widzieliśmy powrót Hawkeye'a, znanego teraz jako Ronin, dołączenie Ant-Mana do drużyny, a także tragiczną sytuację Tony'ego Starka, który dryfuje po kosmosie znajdując się na pokładzie podniszczonego statku. W jaki sposób Avengers zdołają przywrócić dawny stan rzeczy i raz na zawsze powstrzymać Thanosa? Przekonamy się już w kwietniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.