„Avengers: Infinity War”: Bucky nie będzie już Zimowym Żołnierzem

Kamil Kacperski
09.03.2018 15:21
Sebastian Stan jako Zimowy Żołnierz|undefined Fot. kadr z filmu

Wygląda na to, że wakacje w Wakandzie wyszły Bucky'emu na dobre. Postać grana przez Sebastiana Stana nie tylko otrzymała nową, ulepszoną sztuczną rękę, ale pozbyła się również swojego splamionego krwią pseudonimu.

Dzięki technologii opatentowanej przez siostrę Black Panthera, czyli Shuri, Bucky Barnes uodpornił się na hasła, które zamieniały go w Zimowego Żołnierza. Zaimplementowane przez sowieckich naukowców „sztuczki” zostały całkowicie wykasowane przez wakandzkich specjalistów, a w gratisie najlepszy przyjaciel Kapitana Ameryki otrzymał również nowiutką mechaniczną rękę wykonaną w całości z wibranium.

Okazuje się, że to nie jedyne nowości w życiu postaci, w którą wciela się Sebastian Stan. Jako, że jego osobowość Zimowego Żołnierza została wykasowana, Bucky potrzebuje teraz nowego pseudonimu, bo w końcu co za superbohater posługuje się własnym imieniem i nazwiskiem (oprócz Jessiki Jones i Luke'a Cage'a) podczas polowania na złoczyńców?

foto: Entertainment Weekly 03/18 Fot. foto: Entertainment Weekly 03/18

Jak będzie się nazywał Zimowy Żołnierz w „Avengers: Infinity War”

Dlatego też, Marvel stwierdził, że Bucky przyjmie nowy przydomek, a będzie nim... White Wolf/Biały Wilk. Być może kojarzycie tę postać z komiksów o Black Pantherze. Oryginalne, Biały Wilk był szefem wakandzkiego wywiadu i jednocześnie przybranym bratem T'Challi. Z racji swojego niekrólewskiego urodzenia, Biały Wilk nie mógł ubiegać się o tron.

Filmowe uniwersum Marvela postanowiło wymieszać Zimowego Żołnierza i Białego Wilka w jedno. Z resztą Bucky został już nazwany w ten sposób w produkcjach MCU - mianowicie w jednej ze scen końcowych „Black Panther” dzieci przezwały go właśnie w ten sposób. Teraz jednak wiemy już, że to nie tylko puszczenie oczka do widzów, a zapowiedź przyszłości dla postaci Sebastiana Stana.

Sebastiana Stana jako Białego Wilka zobaczymy w „Avengers: Infinity War” już 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.