Chris Hemsworth zdradził, ilu bohaterów pojawi się w widowisku „Avengers: Infinity War”

Natalia Hluzow
16.01.2018 17:05
Chris Hemsworth zdradził, ilu bohaterów pojawi się w widowisku „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że film będzie jeszcze bardziej epicki, niż wcześniej zapowiadano. Ilość postaci, które udało się umieścić w jednej produkcji, jest naprawdę imponująca.

Trzeci film z grupą Avengers w tytule od samego początku zapowiadano jako gigantyczne przedsięwzięcie, które zgromadzi wszystkich bohaterów, jakich zaprezentowano do tej pory w filmowym uniwersum Marvela. Wszystko wskazuje jednak na to, że ostateczny rozmiar tego projektu, a przede wszystkim ilość herosów, która pojawi się na ekranie, przerosną oczekiwania nawet najbardziej optymistycznych fanów MCU. Tak przynajmniej twierdzi filmowy Thor, czyli Chris Hemsworth.

„Avengers: Infinity War” to „największa rzecz w historii filmu”

W wywiadzie dla Toronto Sun aktor wyraził swoją ekscytację faktem, że bierze udział w tak dużym przedsięwzięciu. Wspomniał też o spotkaniach, na jakie miłośnicy MCU czekali od lat:

To największa rzecz w historii filmu i bycie jej częścią jest po prostu niesamowite. Myślę, że to, z czym ci bohaterowie będą musieli się zmierzyć, czyli Thanos… Nigdy nie było czegoś takiego. W obsadzie znalazło się 76 osób czy jakoś tak. Myślę, że największym powodem do ekscytacji fanów będzie to, że Thor spotka Strażników Galaktyki czy Iron Man spotka Doktora Strange.

Nie będą to zapewne jedyne nieoczywiste spotkania, jakimi uraczą nas bracia Russo, twórcy filmu „Avengers: Infinity War”. Wnioskując z wypowiedzi Hemswortha, na ekranie zobaczymy nie tylko najjaśniejsze gwiazdy MCU, ale także ich pomocników i przeciwników. Na pewno nie będą oni grać pierwszych skrzypiec, ale fakt, że w ogóle pojawią się w filmie, jest rzeczywiście bardzo ekscytujący.

Pozostaje tylko pytanie, czy widzowie, którzy nie znają na pamięć wszystkich produkcji MCU, w ogóle połapią się w tej historii. A co ważniejsze – jak zdołali połapać się w niej bracia Russo? Aktor wcielający się w Thora, też zdaje się nad tym zastanawiać:

Kiedy skończyłem zdjęcia, spojrzałem na Joe i Anthony’ego i powiedziałem „Nie wiem, chłopaki, jak udało Wam się zabrnąć tak daleko i nie wiem, jak zamierzacie utrzymać to wszystko w kupie i zakończyć, ale czapki z głów.”

Kiedy premiera „Avengers: Infinity War”?

Na razie mieliśmy okazję obejrzeć jeden zwiastun tej wyjątkowej produkcji oraz kilka fragmentów, które wyciekły do sieci. Nie zdradzają one jednak zbyt wiele. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pozostanie tak aż do końca, gdyż władze Marvela będą starały się jak najdłużej utrzymywać w tajemnicy wszelkie szczegóły dotyczące ich opus magnum. Na szczęście nie musimy już długo czekać na efekt końcowy. Premiera „Avengers: Infinity War” już 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.