„Avengers: Infinity War” na Blu-ray i DVD. Jakie dodatki pojawią się na domowej edycji filmu Marvel Studios?

Sergiusz Kurczuk
10.07.2018 21:31
Thanos|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War/Materiały promocyjne

Usunięte sceny, wpadki z planu, kulisy powstawania filmu i półgodziny wywiad z reżyserami. Te oraz inne dodatki pojawią się na domowym wydaniu „Avengers: Infinity War”. 

Na 3. część „Avengers” fani MCU czekali od bardzo dawna. W końcu w tym filmie pojawiła się wreszcie kulminacja budowanej od prawie dekady większej historii. Widzowie nie zawiedli się, a film zarobił ponad 2 miliardy dolarów. To jednak nie koniec zysków dla Marvel Studios, bo już niedługo film ukaże się na Blu-Ray, DVD i w wersji cyfrowej. Jakie dodatki zobaczą fani filmu braci Russo?

„Avengers: Infinity War” - dodatki na Blu-ray i DVD 

W sieci ukazał się zwiastun domowej edycji filmu o pojedynku z Thanosem. Widzimy w nim wiele scen, które już na rozmaite sposoby są cytowane przez miłośników MCU. 

Wszyscy ci, którzy pokochali „Avengers: Infinity War”, będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę ponownie, ale tym razem poszerzoną o dodatkowe materiały. Co znajdzie się na płytach DVD/Blu-Ray?

Materiałów dodatkowych ma być całkiem sporo, bo łącznie będą trwać ponad 2 godziny. 

„Avengers: Infinity War” - dodatkowe materiały:

 • Strange Alchemy (5:08) – Doświadcz emocji, które towarzyszyły bohaterom z całego MCU podczas ich pierwszych spotkań i odkryj, dlaczego niektórzy z nich połączyli siły.
 • The Mad Titan (6:34) – poznaj największego, najgorszego złoczyńcę MCU, proces, w którym wpływał na historie i ogrmne zagrożenie, które reprezentuje. 
 • Beyond the Battle: Titan (9:36) – zanurz się w klimat zmagań na zniszczonej planecie Thanosa, oglądając niesamowite sceny kaskaderskie i efekty specjalne i odkryj źródło jej mocy.
 • Beyond the Battle: Wakanda (10:58) – wejdź za kulisy, by dowiedzieć się, jak filmowcy stworzyli najpotężniejszą i najbardziej wymagającą bitwę w historii Marvela. 
 • Audio Commentary (około 149 minut) - komentarz audio Anthony'ego i Joego Russo, Christophera Markusa oraz Stephena McFeely'ego.

„Avengers: Infinity War” - usunięte sceny:

 • Happy Knows Best (1:23) – Tony i Pepper spierają się co do szczegółów ich nadchodzącego ślubu, aż do momentu, w którym zestresowany Happy Hogan przerywa ważniejszymi sprawami. 
 • Hunt for the Mind Stone (1:24) – na mrocznej ulicy Wanda Maximoff i ranny Vision szukają schronienia przed brutalnymi towarzyszami Thanosa.
 • The Guardians Get Their Groove Back (3:20) – Mantis przerywa kłótnię Petera Quilla i Draxa nowinami.
 • A Father’s Choice (4:00) – Thanos przypomina Gamorze wizję z jej przeszłości, w której okłamuje go w sprawie lokalizacji Kamienia Duszy.
 • Gag Reel (2:05) – zobacz swoich ulubionych superbohaterów w super wpadkach w tym radosnym zbiorze gaf aktorskich.

Ponadto na cyfrowej wersji filmu znajdzie się kolejny dodatek:

 • A Directors’ Roundtable (około 32 minut) – 8 niesamowitych przemyśleń reżyserów na temat tego, jak ich filmy wpłynęły na złożoną fabułę historii MCU 

Amerykańska premiera „Avengers: Infinity War” na DVD/Blu-ray została zaplanowana na 14 sierpnia 2018 roku. Natomiast film w wersji cyfrowej będzie można kupić od  31 lipca. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy domowa edycja zostanie wydana w Polsce.  

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.