Batman i Superman partnerami? Zobacz niezwykły mashup

Kamil Dachnij
04.05.2017 11:09
Batman i Superman partnerami? Zobacz niezwykły mashup Fot. Kadr z video

O ostatnim dziele Zacka Snydera za wiele dobrego powiedzieć nie można. Jednak jeden z internautów postanowił go ulepszyć w niezwykłym mashupie. Zobacz trailer. 

Mel Gibson szczerze nienawidzi. Złote Maliny się posypały. Niektórzy wolą robić inne rzeczy podczas seansu. Wszystko wokół obrazu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” jest o wiele ciekawsze od niego samego. Miażdżąca krytyka prawdopodobnie nie miałaby miejsca, gdyby Zack Snyder zamienił się w Shane’a Blacka i postawił na humor sytuacyjny oraz one-linery.  

O czymś takim pomyślał użytkownik YouTube’a, ChiefBrodyRules, który zamienił film Warner Bros. w kumplowską komedię policyjną a’la „Zabójcza broń” w swoim niezwykłym mashupie. Batman i Superman jako niechętni partnerzy? Mel Gibson mógłby przyklasnąć. Zobacz zwiastun:

„Robocop”, „Legion samobójców”, „Człowiek ze stali”, „Zabójcza broń 4”, „Bad Boys II”, „Predator 2”, „Mroczny Rycerz powstaje”, „Świat Wayne’a” – to tylko połowa fragmentów filmów, które zostały wplecione w trzy minutowy zwiastun. Efekt jest przekomiczny. Szczególnie w momencie, gdy Clark Kent odwiedza biorącego prysznic Bruce’a Wayne’a z bukietem kwiatów. To z kolei odsyła nas do wersji, gdzie bohaterzy uniwersum DC byli pokazani jako coś więcej niż partnerzy. Udowadnia to jedynie, że możliwości kino superbohaterskie ma jeszcze przed sobą wiele. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.