Batman kontra pijany Superman w fanowskim wideo

Kamil Dachnij
02.06.2017 13:00
Batman kontra pijany Superman w fanowskim wideo Fot. kadr z filmu

Kto widział film „Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości”, ten wie jak potoczył się pojedynek między dwoma superbohaterami. Jednak istnieje też inna wersja wydarzeń.  

Uniwersum DC powoli się odbudowuje w oczach krytyków za sprawą wchodzącej dzis (2.06.2017) „Wonder Woman”, lecz jeszcze rok temu sytuacja nie należała do najweselszych. Obraz wyreżyserowany przez Zacka Snydera obiecywał nam walkę stulecia, lecz zanim do niej doszło, niejeden widz mógł zasłonić oczy z zażenowania lub przysnąć gdzieś po pół godzinie. Frank Miller jako pierwszy przedstawił w komiksie walkę Batmana i Supermana, ale prawdopodobnie był bliski zawału, gdy ujrzał co było przyczyną jej przerwania.

Sam film jest jednym z częściej parodiowanych w Internecie. Jednak wśród całej masy wideo, to dzieło specjalisty od efektów specjalnych, Darrena Wallace’a, wybija się na pierwszy plan. Zatytułowane „Batman Vs Drunk Superman” dosłownie oddaje sytuację. Walka nie jest długa, bo trwa niecałą minutę, ale dzieje się.

Ciężko sobie wyobrazić, aby Superman mógł zabawniej zareagować na pytanie Batmana – „Do you bleed?”. Po wielkim hauście z butli bohater zabiera się za zdemolowanie Człowieka Nietoperza poprzez oddanie na niego moczu, zamrożenie, podpalenie i roztrzaskanie na małe kawałeczki. Na końcu zakłada sobie kask Batmana i odlatuje w siną dal. Porównując moce obu superbohaterów, jest to dość prawdopodobny obraz walki. Trzeba oddać twórcy, że cała animacja wygląda naprawdę przyzwoicie.

W uniwersum filmowym DC postać grana przez Henry’ego Cavilla to ponurak trapiony wielkimi moralnymi dylematami, więc dla odmiany ciekawie jest go zobaczyć w rozluźnionej wersji. Wallace spełnił jedynie słowa Supermana z filmu, który oznajmił w pewnym momencie swojemu przeciwnikowi, że walka skończyłaby się w parę sekund. Ciekawe co na to Ben Affleck

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.