„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w telewizyjnym spocie

Robert Skowronski
11.01.2016 11:14
„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w telewizyjnym spocie Fot. kadr z wideo

Wytwórnia Warner Bros. Pictures udostępniła spot, w którym możemy zobaczyć starcie pomiędzy superbohaterami. Jak wygląda scena z filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Obraz w reżyserii Zacka Snydera trafi na rodzime ekrany 1 kwietnia 2016 roku. Już wcześniej opublikowany został trailer obrazu, jednak teraz możemy się zaznajomić z krótkim spotem telewizyjnym, a tym samym zobaczyć nową scenę. Zaprezentowani zostają w niej nie tylko herosi z uniwersum DC Comics, ale także wóz należący do Mściciela z Gotham.

Przekonajcie się czy Superman krwawi...

Henry Cavill, który wciela się w postać Clarka Kenta, wyjawił w jednym z wywiadów jak ma wyglądać początek filmu:

Pewien z budynków należących do Bruce'a Wayne'a zostaje zniszczony. Próbuje on ocalić wszystkich ludzi wewnątrz, ale nie może. Dlatego jest wściekły i boi się tego, co Superman może zrobić. Dlaczego inni chcą zaufać temu obdarzonemu supermocami kosmicie? A co, jeśli on postanowi obrócić się przeciwko nam?

Według niepotwierdzonych źródeł wyprodukowanie filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” kosztowało 410 milionów dolarów. To kwota prawie dwukrotnie wyższa niż ta, którą wyłożono na „Człowieka ze stali” Snydera.

Sama fabuła skupi się na chęci poskromienia Supermana przez Batmana. W tym czasie świat rozważa jakiego typu superbohatera potrzebuje. Gdy herosi toczą własną wojnę, pojawia się nowe zagrożenie dla rodzaju ludzkiego. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg i Jeremy Irons. Aktor wcielający się w Człowieka Nietoperza wyznał, że nie wyklucza możliwości wyreżyserowania dzieła o Batmanie. Ben Affleck ma się podjąć zadania tylko wtedy, gdy będzie miał wystarczająco ciekawy pomysł na fabułę.

Jak Wam się podoba telewizyjny spot „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.