Brie Larson jako Kapitan Marvel. Pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Marvel Studios

Sergiusz Kurczuk
06.09.2018 10:02
Brie Larson jako Kapitan Marvel. Pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Marvel Studios Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z pierwszego filmu Marvel Studios poświęconego superbohaterce. Jak Brie Larson prezentuje się w roli Kapitan Marvel?

Na pierwszy solowy film Marvel Studios poświęcony superbohaterce czekają miliony widzów na całym świecie. Apetytu na przygody Kapitan Marvel narobiła scena po napisach z „Avengers: Infinity War”, w której zasugerowano, że nowa bohaterka w MCU jest jedyną nadzieją na pokonanie Thanosa. Twórcy w końcu postanowili uchylić rąbka tajemnicy i przedstawili fotosy z filmu „Captain Marvel”. Jak zapowiada się kolejna produkcja na podstawie komiksów Marvela? Jak Brie Larson prezentuje się w kostiumie? Kim są nowe postacie?

„Kapitan Marvel” - pierwsze zdjęcia z filmu

Materiały promujące kinowe przygody Kapitan Marvel zaprezentował magazyn Entertainment Weekly. Najpierw podzielono się okładką, na której widzimy Brie Larson w tytułowej roli odzianą w strój kosmicznej bohaterki na pierwszej oficjalnej fotografii.

Sam kostium prezentuje się poprawnie i nawiązuje do ostatniego przedstawienia Carol Danvers z komiksów Marvela. O wiele większe wrażenie robią pozostałe fotografie z filmu „Captain Marvel”.

W tym wypadku oprócz Larson odzianej w superbohaterski strój, możemy zobaczyć również innych aktorów. Pojawiają się Jude Law, który zagra Mar-Vella, Samuel L. Jackson wcielający się w młodego Nicka Fury'ego, oraz Lee Pace, który powrócił do roli Ronana. Oprócz tego twórcy zdradzili masę smaczków, dla fanów komiksów Marvela. Widzimy między innymi zupełnie nową w MCU kosmiczną grupę - Spaceforce. W jej skład wchodzą Korath (Djimon Hounsou), Att-Lass, Bron-Char i Minn-Erva (Gemma Chan). W końcu pokazano też, jak będzie wyglądać filmowa wersja zmiennokształtnej rasy Skrulli, której przewodził będzie Talos (Ben Mendelsohn). 

„Kapitan Marvel” - kiedy premiera?

Akcja filmu będzie rozgrywać się w latach 90., więc będziemy świadkami narodzin jednego z pierwszych superbohaterów w MCU. Zobaczymy origin Carol Danvers, która zostanie uwikłana w kosmiczny konflikt dwóch nienawidzących się ras - Kree i Skrulli. Produkcja nie rozwiąże więc cliffhangera, którym zakończyła się 3. część „Avengers”, chociaż nie wykluczone, że w produkcji pojawią się momenty, podprowadzające pod wydarzenia, które zostaną ukazane w „Avengers 4”. Film o superbohaterce trafi do polskich kin 8 marca 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.