COVID-19 zmienia ludzi w żywe trupy w pierwszym zwiastunie horroru "Corona Zombies"

09.04.2020 08:55
Coronazombies|undefined Fot. Full Moon Features/YouTube

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun horroru "Corona Zombies". Film opowiada alternatywną historię, w której koronawirus zmienia ludzi w zombie.

Pandemia koronawirusa wstrzymała cały świat, w tym producentów z Hollywood. Nie wszystkim jednak COVID-19 straszny. W ekspresowym tempie powstał bowiem absurdalny horror pod tytułem "Corona Zombies". Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu.

"Corona Zombies" - pierwszy zwiastun horroru o koronawirusie

Nikt nie spodziewał się tak szybkiej reakcji! Kilka tygodni po ogłoszeniu światowej epidemii koronawirusa powstał film, który podchodzi do całej sprawy z wielkim dystansem. Jakiś czas temu pisaliśmy o teaserze "Corona Zombies".

Przeczytaj także

Nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawił się pełen zwiastun horroru, opowiadającego o koronawirusie zmieniającym ludzi w żywe trupy. Jak prezentuje się ta satyryczna i niskobudżetowa produkcja?

Wprawny miłośnik horrorów o zombie zapewne zauważy, że w zwiastunie wykorzystano wiele fragmentów innego filmu o zombie - "Piekła żywych trupów" z 1980 roku w reżyserii Bruno Matteiego. Trudno powiedzieć, na jakiej zasadzie twórcy "Corona Zombies" wykorzystali sceny z hiszpańskiego horroru. Wygląda na to, że produkcja jest w rzeczywistości  wzbogaconą o nowe sceny wersją "Piekła żywych trupów", dostosowaną do obecnej sytuacji na świecie. Z tego powodu film powstał tak szybko.

Przeczytaj także

Horror sprzed 40 lat opowiadał o awarii, do której doszło w pewnej fabryce. Wypadek skaził najbliższe okolice,  wyniku czego ludzie masowo zaczęli przeistaczać się w zombie. Jak prezentuje się fabuła "Corona Zombies"?

Rozhisteryzowane panienki w niebezpieczeństwie, głód papieru toaletowego, nieudolni światowi przywódcy, szalone środki masowego przekazu, wirus z piekła rodem i hordy upiorów spragnionych ludzkiego ciała łączą się w maniakalnym komedio- horrorze o zombie od Full Moon "CORONA ZOMBIES"! Połączenie satyry z remiksem włoskiego [sic!] horru o zombie, ma na celu ukazanie szaleństwa szalonych czasów, w których żyjemy. "CORONA ZOMBIES" od Full Moon dostarczy Wam najśmieszniejszego i najbardziej kontrowersyjnego przedstawiciela kina eksploatacji roku! "CORONA ZOMBIES": Nadchodzą, by cię zniszczyć!

Tytuł w złym smaku? Być może, ale damy sobie zakażoną wirusem rękę uciąć, że produkcja przyciągnie wszystkich fanów żywych trupów, jak świeży mózg hordę zombie.

Przeczytaj także

"Corona Zombies" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na platformy streamingowe już 10 kwietnia 2020 roku. Horror "Corona Zombies" będzie dostępny między innymi na Amazonie oraz na kanale Full Moon Features.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Twórca "The Walking Dead" w końcu zdradził, skąd wzięła się apokalipsa zombie

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.