Co Kevin robi przed świętami?

20.12.2016 10:37
|north Fot. 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Obecnie wszyscy gonią za prezentami, tachają choinki do domu lub stoją w kolejce po karpia. A co w tym czasie robi Macaulay Culkin?

Wygląda na to, że odtwórca roli Kevina poradził sobie z problemami psychicznymi, przez które przechodził w ubiegłe święta. Chociaż... nigdy nie wiadomo. Przynajmniej na pierwszy rzut oka wygląda na to, że Culkin okres przed Bożym Narodzeniem spędza w ładzie w rodzinnym gronie. Dokładniej ze swoją chrześnicą, czyli Paris Jackson.

18-latka nie jest zwykłą dziewczyną - to znaczy, prawdopodobnie jest, ale ma znanych rodziców. Tymi są Debbie Rowe i Michael Jackson. Król Popu w 1998 roku na ojca chrzestnego córki wybrał właśnie gwiazdę „Kevina samego domu”, z którym już wcześniej się przyjaźnił. Młody Culkin wystąpił np. w teledysku do „Black or White”.

Jak zatem Macaulay i Paris Jackson spędzają przedświąteczny czas? Na robieniu pedicure'u:

Paris Jackson wraz ze swoim ojcem chrzestnym widuje się regularnie, co udowadnia inne zdjęcie z jej Instagrama. Widzimy na nim jak dziewczyna chwali się rysunkiem z jej podobizną wykonanym przez Macaulaya Culkina:

Według plotek i tabloidowych serwisów Culkin jest również biologicznym ojcem jednego z dzieci Michaela Jacksona. Aktor miał oddać swoją spermę po to, żeby pomóc Królowi Popu w zrealizowaniu jego marzeniu o kolejnym potomku. Nasienie gwiazdora za pośrednictwem banku spermy trafiło do surogatki. I tak na świat miał przyjść Prince Michael II, zwany Blanketem. Sam Culkin nie wyjaśnia tych rewelacji, więc trudno jest uznać jednoznacznie za prawdziwe.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.