Córka Iron Mana z "Avengers: Endgame" pokazała słodkie przebranie inspirowane filmem

05.11.2020 14:03
Córka Iron Mana z "Avengers: Endgame" pokazała słodkie przebranie inspirowane filmem Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Lexi Rabe to kilkuletnia dziewczynka, która grała Morgan Stark, córkę Iron Mana w "Avengers: Endgame". Młoda aktorka pokazała swoje słodkie przebranie na Halloween, które inspirowane było filmem.

Jedną z ulubienic fanów w "Avengers: Endgame" okazała się być Lexi Rabe, która wcielała się w córkę Tony'ego Starka, Morgan. Dziewczynka pojawiła się w kilku przemiłych scenach, a jej ikonicznym tekstem było "I Love You 3000". Młoda aktorka postanowiła świętować tegoroczne Halloween bardzo stylowo, ponieważ przebrała się za Rescue, czyli superbohaterkę, którą widzieliśmy pod koniec filmu.

Lexi Rabe przebrała się za filmową Rescue z Avengers: Endgame

Grała ją filmowa matka Lexi, czyli Gwyneth Paltrow. Ta została nawet wymieniona w podpisie pod zdjęciem na Instagramie. Dziewczynka napisała też, że ma nadzieję, iż w przyszłości będzie mogła zagrać Rescue lub Ironheart w kolejnych filmach MCU. Zobaczcie świetne przebranie Lexi Rabe:

Przeczytaj także

W zeszłym roku młoda aktorka udzieliła wywiadu portalowi Comicbook.com, w którym powiedziała, że na razie niestety nie ma planów na kolejne filmy z jej udziałem. Wyjaśniła też, że najchętniej wystąpiłaby jako nastoletnia wersja Ironheart, superbohaterki z komiksów, która przejęła pałeczkę po "śmierci" Tony'ego Starka.

Przeczytaj także

Znając Marvela nie bylibyśmy jednak zdziwieni, gdyby za jakieś 10 lat powstał film "Ironheart" z Lexi Rabe w roli głównej. Ten mógłby potem zaowocować nowymi "Avengers" z odświeżonymi wersjami znanych postaci. Wiecie, dokładnie jak w komiksach.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.