Czas by świat poznał „Czarną Panterę” w nowym spocie TV

Kamil Kacperski
14.12.2017 14:01
Czas by świat poznał „Czarną Panterę” w nowym spocie TV Fot. kadr z wideo

Król T'Challa stwierdza, że czas by świat dowiedział się czym jest Wakanda, a także zapoznał się z jej obrońcą, czyli Czarną Panterą. 

„Czarna Pantera” powraca po epizodycznej roli w „Kapitanie Ameryce: Wojnie Domowej”. Film będzie już 18. pozycją w Marvel Cinematic Universe i ma opowiadać o konflikcie w Wakandzie, która dzięki dostępowi do wibranium, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie państw na świecie.

Z tego powodu afrykański kraj pozostawał przez setki lat w ukryciu, nie prowadząc ekspansywnej polityki zagranicznej i nie chwaląc się bogactwem. Do czasu. Po śmierci króla T'Chaki, tron przejmuje jego syn, T'Challa, który postanawia wprowadzić Wakandę w nową erę - erę międzynarodowej współpracy. Według niego nadszedł czas, by pokazali światu kim są:

Oprócz tego młody król występuje na konferencji Narodów Zjednoczonych, a także po raz kolejny prezentuje swoją biegłość w walce. Oprócz tego trzeba przyznać, że efekt zmiany ubrań w zbroje Czarnej Pantery robi ogromne wrażenie i zdecydowanie będzie jednym z najciekawiej wyglądających fragmentów filmu o afrykańskim królu-superbohaterze. 

„Czarna Pantera” pojawi się na ekranach polskich kin już 14 lutego 2018 roku. W tytułową postać wciela się Chadwick Boseman, a oprócz niego wystąpią m.in. Michael B. Jordan, Andy Serkis, Martin Freeman i Lupita Nyong'o. Reżyserem jest Ryan Coogler. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.