Daniel Radcliffe opowiedział bardzo niesmaczną historię z planu "Harry'ego Pottera"

04.12.2020 14:08
Daniel Radcliffe opowiedział bardzo niesmaczną historię z planu "Harry'ego Pottera" Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Gwiazdor serii filmów o Harrym Potterze wziął niedawno udział w programie Hot Ones with Sean Evans. Opowiedział o wielu interesujących historiach z planu legendarnego filmu. Jedna z nich przykuwa jednak uwagę zdecydowanie mocniej od innych.

Daniel Radcliffe: na planie była masturbująca się małpka!

Twórcy filmów o Harrym Potterze chętnie umieszczali różnego rodzaju smaczki w swoich filmach. Pewnie słyszeliście o parze uprawiającej seks w napisach końcowych z "Więźnia Azkabanu" (napisy końcowe są utrzymane w stylistyce Mapy Huncwotów, pokazując same stopy postaci). Takich pikantnych smaczków na planie było więcej, aczkolwiek ten jest nieco niesmaczny.

Polecamy

Daniel Radcliffe był niedawno gościem Seana Evansa w programie "Hot Ones" na YouTubie. Panowie zgodnie z tradycją jedli pikantne skrzydełka kurczaka, a w międzyczasie rozmawiali na temat kariery gwiazdora. W końcu Evans poprosił Radcliffe'a o potwierdzenie pewnej plotki dotyczącej zwierzaków na planie "Harry'ego Pottera".

Radcliffe stwierdził, że musi zarysować cały kontekst i wytłumaczyć o co tak naprawdę chodziło. Warto przeczytać:

Okej, czas na historię. Zadałeś tak bardzo specyficzne pytanie o klasę McGonagall, że muszę powiedzieć tak - tam naprawdę było mnóstwo zwierzaków. Prawdopodobnie ponad 60 klatek. Nie wszystkie były na raz na planie, ale definitywnie w trakcie tej sceny była małpka, która nagle zaczęła bardzo agresywnie się masturbować. Ale ogólnie mówiąc, zwierzaki były grzeczne. Chociaż wydaje mi się, że na Ruperta raz nasikał nietoperz. Mnie się udało wyjść z planu cało. 

Słodko.

Polecamy

Gwiazdor wyjaśnił również, że jest bardzo zadowolony, gdy ludzie mówią mu o tym, że był ogromną częścią ich dzieciństwa. Radcliffe cieszy się, że seria filmów jest tak uwielbiana na całym świecie:

To bardzo dziwne, ale też przy okazji słodkie, gdy ktoś podchodzi do mnie i mówi: "byłeś ogromną częścią mojego dzieciństwa". Dla mnie tym byli "Simpsonowie" i pomysł, że mogę być dla kogoś czymś takim i zajmować małe miejsce w życiu kogoś mi nieznanego jest szalone, ale też piękne. Zawsze powtarzam, że jestem farciarzem, iż to właśnie "Harry Potter" sprawił, że jestem sławny. To jest naprawdę uwielbiana seria. 

Cały odcinek "Hot Ones" z Danielem Radcliffem możecie obejrzeć poniżej:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.