David Hasselhoff wystąpi w kinowym „Słonecznym patrolu”

Robert Skowronski
03.03.2016 14:30
|north Fot. REX / East News

Bez niego ta seria nie byłaby taka sama. U boku Dwayne'a Johnsona w filmowej wersji „Słonecznego patrolu” pojawi się nie kto inny, jak sam David Hasselhoff.

Ta klatka piersiowa, ten uśmiech, te czerwone kąpielówki - właściwy człowiek na właściwym miejscu. W końcu obok Pameli Anderson to najważniejsze nazwisko obsady kultowego serialu lat 90. Tym bardziej cieszy fakt, że David Hasselhoff wyraził zgodę na udział w kinowej odsłonie produkcji, choć prawdopodobnie wiązało się to z pojawieniem się okrągłej sumki na koncie aktora.

W nowej wersji „Słonecznego patrolu” jedna z głównych ról należeć będzie do Dwayne'a Johnsona. To właśnie on ogłosił udział Hoffa w filmie:

„Urodziłem się będąc gotowym”. Z przyjemnością oficjalnie witamy oryginalnego gangstera „Słonecznego patrolu” - Davida Hasselhoffa we własnej osobie. To był serial cieszący się największymi sukcesami w całej historii i od kiedy ogłosiliśmy, że robimy film, Hoff bardzo nas wspierał. Zwłaszcza od kiedy wiedzieliśmy, że nasz obraz z kategorią wiekową R będzie połączeniem „Avengers” i „Legendy telewizji”.Hoff to spoko gość, który chce się zabawić i oto najlepsza część... Dużo trenował i jest w świetnej formie, w jakiej nie był od lat. Świecie szykuj się!

Scenariusz kinowego „Słonecznego patrolu” został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, którzy byli scenarzystami dwóch horrorów - „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Sam obraz pokaże bohatera granego przez Dwayne'a Johnsona, który będzie chciał ochronić plażę przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Postać zostanie zmuszona do połączenia sił z nowym członkiem ekipy, byłym olimpijczykiem, w którego wciela się Zac Efron. Reżyserią zajmie się twórca takich filmów, jak „Szefowie wrogowie” i „Złodziej tożsamości”, czyli Seth Gordon.

Obsada dzieła zaczyna się robić coraz bardziej imponująca. Oprócz Hoffa swój udział potwierdziła m.in. była Miss Świata, a obecnie gwiazda serialu „Quantico”, Priyanka Chopra czy Ilfenesh Hadera, która zagra ukochaną Johnsona, a także Jon Bass. W rolę CJ Parker wcieli się modelka i aktorka, Kelly Rohrbach. W serialu tę postać grała Pamela Anderson, która obecnie krytykuje pomysł na stworzenie filmu. Uważa, że „Słoneczny patrol” mógł się sprawdzić wyłącznie w latach 90., gdyż był to „słodszy i prostszy okres”. Za pośrednictwem mediów droczy się również z twórcami mówiąc, że nie otrzymała jeszcze od nich należytej oferty.

Wytwórnia Paramount stara się stworzyć film już od wielu lat. W końcu udało się doprowadzić projekt do fazy realizacji. Zdjęcia ruszyły na początku 2016, zaś obraz pojawi się w kinach w 2017 roku.

Waszym zdaniem też nie byłoby „Słonecznego patrolu” bez Davida Hasselhoffa?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.