Disney Plus rezygnuje z cenzury tyłka Hugh Jackmana w X-menach

13.07.2020 16:47
Hugh Jackman|undefined Fot. East News

"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" został opublikowany na Disney Plus bez cenzury. Oznacza to, że w filmie można podziwiać pupę Hugh Jackmana w całej okazałości.

Fanki i fani wdzięków Hugh Jackmana, który przez lata wcielał się w postać Wolverine'a będą zadowoleni decyzją Disneya. Na platformie Disney Plus, gdzie pojawiają się produkcje family-friendly ukazał się film "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" absolutnie bez cenzury.

Disney Plus nie będzie cenzurował tyłka Hugh Jackmana

Jak zapewne wierni fani serii pamiętają, to właśnie w tej części pojawia się scena, w której Hugh Jackman prezentuje swoją nagą pupę. Wszyscy, którzy obejrzą produkcję za pośrednictwem Disney Plus, zobaczą fragment bez cenzury.

Przeczytaj także

Faktem pochwalił się sam Jackman na swoim Instagramie, gdzie umieścił kadr ze słynnej sceny:

"Przeszłość, która nadejdzie" to pierwszy film emitowany w Disney Plus bez cenzury. To była moja przyszłość, ale bądźmy szczerzy... teraz to już bardziej moja przeszłość.

Wpis od razu skomentował Ryan Reynolds, filmowy Deadpool, rywal Wolverine'a. Aktor stwierdził, że z niecierpliwością czeka, aż na platformie pojawi się też nieocenzurowana wersja "Deadpoola". "Dzieciaki muszą wiedzieć, już czas" - napisał Reynolds.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.