Dobrze znane twarze na planie Avengers 4

Sergiusz Kurczuk
23.08.2017 12:00
Avengers, logo, |undefined Fot. EastNews/Album Online

Prace nad Avengers 4 ruszyły pełną parą. Na planie zdjęciowym pojawia się coraz więcej aktorów znanych z poprzednich produkcji Marvel Studios. W sieci można znaleźć fotki gwiazd, które wystąpią w sequelu superprodukcji. 

UWAGA! W artykule przedstawione są informacje, które mogą zostać potraktowane jako SPOILERY! Czytasz na własną odpowiedzialność. 

W 2018 roku zobaczymy długo wyczekiwany film „Avengers: Infinity War. Trzecia cześć sagi, wokół której skupione są inne filmy z kinowego uniwersum Marvela, będzie kulminacją 10 lat budowanej historii o Kamieniach Nieskończoności. W tym przypadku naprawdę można mówić o superpodukcji i to przed duże „S”. Prawdopodobnie będzie to film z największą obsadą w całej historii kinematografii. W „Infinity War” mają się pojawić wszyscy bohaterowie znani z poprzednich filmów Marvel Studios. Do grupy najpotężniejszych superbohaterów, w skład której wchodzą Kapitan Ameryka (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth),  Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Falcon (Anthony Mackie) i Vision (Paul Bettany), dołączą również między innymi Dr Strange (Benedict Cumberbatch), Spider-Man (Tom Holland), Black Panther (Chadwick Boseman), Ant-Man (Paul Rudd) oraz Strażnicy Galaktyki (Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Bradley CooperDave Bautista). Podobnie ma być w przypadku niezatytułowanej jeszcze części 4., która premierę będzie mieć już w 2019 roku. W lipcu 2017 roku rozpoczęły się zdjęcia do sequela serii i na planie pojawia się coraz więcej dobrze znanych twarzy.

Ekipa obecnie kręci w Japonii. Media społecznościowe zalały fotki z planu zdjęciowego. 

Na miejscu jest już wspomnaina wcześniej Scarlett Johansson, która ponownie wcieli się w super agentkę o pseudonimie Black Widow. Okazuje się, że aktorka zrobiła sobie nowy tatuaż na plecach. Pamiątka z Azji, a może t tylko charakteryzacja stworzona na potrzeby filmu? 

Jednak to, że w filmie wystąpią główni bohaterowie (którzy zostana przy życiu po starciu z Thanosem i jego świtą) z poprzednich części „Avengers” jest oczywistością. Fani zastanawiali się, co z mniej popularnymi postaciami, które w zasadzie grały epizodyczne role. Okazuje się, że w 4. części Avengers ponownie zobaczymy Gwyneth Paltrow, która wcielała się w ukochaną Tony'ego Starka Pepper Potts oraz Jona Favreau, grającego jego ochroniarza - Happy Hogana

W kontynuacji „Avengers” potwierdzono też bohaterki, które zadebiutują we własnych produkcjach już po premierze „Infinity War”, czyli Wasp, w którą przeistoczy się znana z serialu „Lost” Evangeline Lilly oraz Captain Marvel w wykonaniu Brie Larsson. W 4. części podobno ponownie ma się pojawić również Josh Brolin, który będzie głównym przeciwnikiem w 3. filmie o superbohaterach. Początkowo obie części filmu miały być kręcone równocześnie, ale reżyserzy Anthony i Joe Russo porzucili ten pomysł i nagrali filmy po kolei. Mimo że zdjęcia do „Infinity War” w zasadzie się skończyły, kilka scen zostanie nagranych na planie 4. części

Jak potoczą się losy superbohaterów? Musimy poczekać do końca kwietnia, kiedy w kinach pojawi się film „Avengers: Infinity War”. Potem zostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kontynuację. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.