Dziewczyna Bonda również zarażona koronawirusem

16.03.2020 10:30
Dziewczyna Bonda również zarażona koronawirusem Fot. . EastNews

Olga Kurylenko, aktorka najlepiej znana z roli Camille w filmie „Quantum of Solace”, czyli jednej z odsłon przygód o Jamesie Bondzie, podzieliła się ze światem informacją o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa.

Aktorka udostępniła informację na swoim koncie na Instagramie, pisząc:

Zamknięta w domu po pozytywnym teście na koronawirusa. Jestem chora już od przeszło tygodnia. Gorączka i zmęczenie to moje główne symptomy. Dbajcie o siebie i traktujcie bieżącą sytuację poważnie! – czytamy w komunikacie.

Olga Kurylenko to aktorska ukraińskiego pochodzenia, która od lat występuje także w Hollywoodzkich produkcjach. Poza rolą w filmie o Agencie 007, jedną z jej najsłynniejszych ról jest postać Julii z filmu science-fiction „Niepamięć”, w którym zagrała boku Toma Cruise’a. Wystąpiła także w filmie akcji „November Man” z innym aktorem, znanym z roli Jamesa Bonda – Piercem Brosnanem

Niedawno polscy widzowie mogli oglądać ją w thrillerze „Kod Dedala”. Akcja tego filmu inspirowana była prawdziwymi wydarzeniami. Konkretniej – sytuacją, gdy Dan Brown, autor światowych bestsellerów, jak „Kod Leonarda da Vinci”, czy „Anioły i Demony” zdecydował się zamknąć grupę tłumaczy w specjalnym bunkrze, aby równocześnie tłumaczyli jego powieść „Inferno”, tak by mogła ona wyjść na całym świecie w tym samym momencie.

Następną rolą aktorki ma być film „The Bay of Silence” Pauli van der Oest, w którym ma zagrać u boku Briana Coxa („Sukcesja”, „Autopsja Jane Doe”) i Claes Banga („Dracula”, „The Square”). Nie wiadomo jednak kiedy film miałby ujrzeć światło dzienne. Biorąc pod uwagę, że chwilowo wielkie studia filmowe przesuwają swoje premiery, ze względu na bezpieczeństwo odbiorców.

Przeczytaj także

Warto podkreślić, że Olga Kurylenko to kolejna gwiazda wielkiego ekranu, która mówi wprost o swoim zarażeniu wirusem. Kilka dni temu aktor Tom Hanks zdradził, że wraz z żoną Ritą Wilson również zostali zdiagnozowani jako nosiciele wirusa i poddali się kwarantannie. Para małżeńska chętnie jednak komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, próbując w ten sposób zachować spokój, a także nieść pocieszenie dla innych. Ostatnio nawet opublikowali specjalną listę z „muzyką na czas kwarantanny”.

Czytaj także: Tom Hanks i nietypowa prośba do fanów.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.