Fałszywy soundtrack „Avengers: Infinity War” strollował fanów Marvela

Kamil Kacperski
17.04.2018 15:43
Hawkeye|undefined Fot. materiały prasowe

Wielu fanów nie może się doczekać by poznać sekrety skrywane przez twórców „Avengers: Infinity War”, a zwłaszcza te, które odnoszą się do miejsca przebywania Hawkeye'a.

Wiele osób boi się o losy swoich ulubionych bohaterów, zwłaszcza „wielkiej trójki MCU”, czyli Kapitana Ameryki, Thora i Iron Mana. Wszyscy trzej aktorzy wyrazili już publicznie chęć zakończenia współpracy z Marvel Studios, a do tego kontrakty wszystkich trzech panów, czyli kolejno Chrisa Evansa, Chrisa Hemswortha i Roberta Downeya Juniora kończą się wraz z 4. częścią „The Avengers”.

Niektórzy jednak starają się znaleźć w tej dość smutnej wiadomości jakiś jasny punkt. Jeden fan postanowił zrobić swoją własną wersję soundtracku „Avengers: Infinity War”. Trzeba przyznać, że żart wyszedł mu całkiem zgrabnie:

foto: comicbook.com Fot. foto: comicbook.com

Kto zginie w „Avengers: Infinity War”?

Nieprawdziwy soundtrack naśmiewa się z tych, którzy boją się, że każda z głównych postaci straci życie. Oprócz oczywiście Hawkeye'a, który jako jedyny przeżywa starcie z Thanosem. Nie zabrakło miejsca również dla starego dobrego żartu z DC - jeden z utworów jest zatytułowany „Śmierć DCEU”.

Soundtrack, który zawiera poważne spoilery to już pewnego rodzaju tradycja wysokobudżetowych filmów. Jedną z najbardziej znanych sytuacji, w których muzyka zepsuła widzom seans jest premiera „Mrocznego Widma”. Wydany kilka dni soundtrack zawierał dwa utwory, które zapowiadały śmierć Qui-Gona. Nosiły tytuły „Qui-Gon's Noble End” oraz „Qui-Gon's Funeral”.

Do premiery „Avengers: Infinity War” pozostało zaledwie kilka dni, więc całkiem niedługo powinniśmy poznać prawdziwą tracklistę nadchodzącego soundtracku i patrząc na to, jak poważnie Disney traktuje następną cześć przygód Avengerów, raczej nie znajdziemy na niej spoilerów.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.