Pierwszy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” jest już dostępny!

Natalia Hluzow
13.03.2018 17:37
Jude Law jako Albus Dumbledore|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"

Fani serii o Harrym Potterze nareszcie mogą zobaczyć młodego Dumbledore'a w akcji. Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.

Osadzony w świecie Harry'ego Pottera film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” na podstawie scenariusza J.K. Rowling i w reżyserii Davida Yatesa cieszył się ogromną popularnością, dlatego ani trochę nie dziwi fakt, że postanowiono uczynić z niego serię. Jej druga część ukazująca po raz pierwszy młodego Albusa Dumbledore'a w wykonaniu Jude'a Law zadebiutuje w polskich kinach 18 listopada 2018 roku. Tymczasem Warner Bros. zaprezentował oficjalny zwiastun produkcji. 

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” - oficjalny zwiastun filmu

Akcja drugiej odsłony „Fantastycznych zwierząt” będzie toczyć się w 1927 roku – po tym jak główny bohater, Newt Scamander grany przez Eddiego Redmayne'a, pomógł zdemaskować i pojmać okrytego złą sławą czarnoksiężnika Gellerta Grindewalda. Czarodziej uciekł jednak z więzienia i zdążył już zebrać rzesze zwolenników swojej ideologii. Jedyną osobą, która jest w stanie go zatrzymać, jest jego dawny przyjaciel z lat młodości – Albus Dumbledore. Jednak nawet on nie jest w stanie poradzić sobie ze złowrogim Grindewaldem w pojedynkę! Do pomocy będzie potrzebował swojego niepokornego byłego ucznia, Newta Scamadera. 

Jak Jude Law poradził sobie w nowej roli? Jakie przeszkody będzie musiał tym razem pokonać Newt, by znów powstrzymać Grindewalda? Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu:

W filmie prócz Eddiego Redmayne'a w roli Newta, Jude'a Law w roli Dumbledore'a i Johnny'ego Deppa w roli Grindewalda pojawią się: Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler.

Za scenariusz odpowiedzialna jest twórczyni całego uniwersum, J.K. Rowling, zaś reżyserią zajmie się pięciokrotny reżyser filmów ze świata Pottera, David Yates. Cała seria poświęcona przygodom Newta Scamadera ma się składać z aż pięciu filmów, które stopniowo będą poszerzały magiczne uniwersum. Premiera filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” czeka nas już w tym roku, 16 listopada 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.