Znamy imię bohaterki granej przez Emilię Clarke i innych postaci z „Solo: A Star Wars Story”

Natalia Hluzow
08.01.2018 15:21
Znamy imię bohaterki granej przez Emilię Clarke i innych postaci z „Solo: A Star Wars Story” Fot. kadr z wideo

Premiera filmu o młodym Hanie Solo coraz bliżej. W związku z tym zaczęły pojawiać się informacje na temat obsady i fabuły nadchodzącej produkcji.

„Solo: A Star Wars Story” ma zaprezentować fanom gwiezdnej sagi młodsze wersje znanych i lubianych bohaterów, jak Lando Calrissian, Chewbacca czy sam Han Solo oraz mnóstwo nowych bohaterów, w których wcielą się gwiazdy znane z kinowego i telewizyjnego ekranu.

Nie jest niespodzianką, że w filmie zobaczymy Emilię Clarke („Gra o tron”), Woody’ego Harrelsona („Detektyw”), Thandie Newton („Westworld”) czy Paula Bettany’ego („Avengers: Infinity War”). Jednak teraz poznaliśmy też imiona ich postaci (a przynajmniej tak się wszystkim wydaje).

Co ciekawe, ujawnił to nowy zestaw klocków LEGO, w którym poza oryginalnym projektem Sokoła Millenium i ścigaczem Hana, można znaleźć figurki, które łatwo przypisać do poszczególnych postaci.

Jak widać, Emilia Clarke wcieli się nie w Kirę ani Kurę, tylko w bohaterkę o imieniu Qi-Ra. Prócz niej w zestawie LEGO będzie można znaleźć granego przez Harrelsona Tobiasa Becketta, Quay Tolsite, w którą wcieli się Thandie Newton, DD-BD – żeńską wersję BB-8 „graną” przez Phoebe Bridge oraz Molocha, Rebolta (być może któryś z nich to postać Paula Bettany’ego) i nowe stworzonka o nazwie Corellian Hounds (Coreliańskie Ogary). Wszystkie zestawy z nowymi i starymi postaciami możecie zobaczyć w wideo poniżej:

Warto zwrócić także uwagę na to, że zestawy LEGO sugerują, iż akcja „Solo: A Star Wars Movie” będzie toczyła się na Corellii – rodzimej planecie Hana Solo oraz że na ekranie zobaczymy słynny kurs Sokoła Millenium przez Kessel Run, o którym słyszeliśmy tylko w „Nowej Nadziei”.

Wszystkie te informacje są na razie spekulacjami na podstawie tego, co LEGO zaprezentuje w swoich nowych starwarsowych zestawach, jednak nieraz fani „Gwiezdnych wojen” dzięki klockom poznawali szczegóły kolejnych epizodów sagi, więc bardzo prawdopodobne jest, że będzie tak i tym razem.

Premiera „Solo: A Star Wars Story” już 25 maja 2018 roku. Tymczasem wszyscy niecierpliwie czekamy na zwiastun filmu o Hanie Solo, który może potwierdzić (lub zdementować) informacje wysnute ze zdjęć klocków LEGO.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.