Film o Hanie Solo ma być zwariowaną komedią i filmem gangsterskim w jednym

Natalia Hluzow
21.12.2017 11:51
Film o Hanie Solo ma być zwariowaną komedią i filmem gangsterskim w jednym Fot. kadr z wideo

Paul Bettany, który jako ostatni dołączył do obsady „Solo: A Star Wars Story”, jako pierwszy zdradził informacje na temat nadchodzącego filmu.

Film o młodym Hanie Solo ma trafić na ekrany już w maju 2018 roku, jednak wciąż niewiele o tym projekcie wiadomo. Tajemnica, jaką owiana jest najnowsza produkcja z uniwersum „Star Wars”, związana jest przede wszystkim z trwającą wciąż promocją 8. części głównej sagi. Jednak im dalej od premiery „Ostatnich Jedi” (która odbyła się 14 grudnia 2017), tym bliżej do nowinek na temat solowego filmu Hana Solo, które powolutku i nieśmiało zaczynają się pojawiać.

Pierwszym, który przerwał milczenie, okazał się Paul Bettany, znany głównie z roli Visiona z „The Avengers”. Aktor, który najpóźniej dołączył do obsady „Solo”, w wywiadzie dla portalu Games Radar zdradził, jakiego klimatu możemy spodziewać się w nadchodzącym filmie:

To historia o Hanie Solo, więc oczywiście będzie zwariowana komedią. Z innej strony będzie też filmem gangsterskim. To naprawdę interesujące, ponieważ ta historia mieści się w kanonie, a z drugiej strony jest naprawdę inna. To piepr***y Han Solo!

Nie wiadomo jeszcze, w kogo konkretnie wcieli się Bettany, jednak ogólny zarys jego postaci jest już znany. Jak na film gangsterski przystało, aktor pojawi się w roli gangstera, jednak będzie to gangster nietypowy. Bettany przyznał, że wcielanie się w tę postać sprawiło mu wiele radości:

Nagle, jestem międzygalaktycznym gangsterem i schodzę po schodach i R2 mija mnie z jakim szampanem i opada mi szczęka. I pojawiło się u mnie to uczucie, jakiego nie miałem odkąd pierwszy raz stanąłem na planie zdjęciowym – byłem jak mały chłopiec, który dostał najlepszą robotę na świecie.

Prócz uroczystego ogłoszenia tytułu filmu przez Rona Howarda i jednego zdjęcia obsady, to tak naprawdę pierwsza konkretna informacja na temat „Solo”, jaka została ujawniona. Mamy jednak nadzieję, że już niebawem się to zmieni i na początku 2018 roku zobaczymy pierwsze teasery, plakaty i wyczekiwany trailer filmu o Hanie Solo. Produkcja ma trafić na ekrany 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.