Fred Durst z Limp Bizkit wyreżyseruje horror z Johnem Travoltą w roli głównej

Sergiusz Kurczuk
07.03.2018 11:24
John Travolta i Fred Durst|undefined Fot. Buckner/Variety/REX/Shutterstock/East News, Valeriy Melnikov/East News

Lider rapcorowej grupy postanowił powołać do życia kolejny film. Muzyk stworzy opowieść grozy z opartą na historii własnego życia.

Fred Durst znany jest przede wszystkim jako wokalista rapcorowej grupy Limp Bizkit. Zespół jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku. Muzyk od jakiegoś czasu udziela się również w branży filmowej. Wystąpił w kilku produkcjach jako aktor, ale wyreżyserował również dwa filmy. Pierwszy to „Edukacja Charliego Banksa z 2007, a drugi „Długie podanie z 2008 roku. Teraz Durst jest zaangażowany w reżyserię kolejnego filmu - opowieści grozy zatytułowanej „Moose”.

„Moose” - o czym będzie film Freda Dursta?

Jak podaje Variety, trzecim filmem w reżyserii lidera Limp Bizkit będzie horror oparty na doświadczeniach muzyka. W roli głównej zobaczymy Johna Travoltę. Oprócz gwiazdora w filmie pojawi się również Devon Sawa - aktor znany z takich produkcji jak „Oszukać przeznaczenie„Punki z Salt Lake City”, czy „Egzorcyzmy Molly Hartley”. „Moose” opowie historię nawiedzonego fana kinematografii, który ma swoją ukochaną gwiazdę - słynnego aktora filmów akcji. Obsesja głównego bohatera narasta i z niewinnego stalkowania przeradza się w potrzebę zniszczenia idolowi życia. Dla wyjaśnienia podajemy źródło inspiracji życiem muzyka. Kilka lat temu Drust miał psychofana, który nie dawał mu spokoju. 

W szaleńca wcieli się Travolta. Sawa zagra słynnego aktora, którego będzie prześladował stalker. Za scenariusz filmu „Moose” odpowiadają Dave Bekerman i Durst. Zapowiada się ciekawie. Jak muzyk Limp Bizkit odnajdzie się w opowieści grozy z elementami thrillera? Na razie film jest w fazie produkcji i nie wiadomo kiedy trafi na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.