George Lucas wyśmiewa zwiastun "Gwiezdnych Wojen IX" w niesamowitym deepfake'u

24.10.2019 10:24
George Lucas Reacts to Star Wars: The Rise of Skywalker Final Trailer - Salty Celebrity Deepfake|undefined Fot. Collider/YouTube

Jak George Lucas zareagował na zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"? Serwis Collider stworzył zabawny deepfake, w którym twórca wyśmiewa nowe "Star Wars".

Pod koniec października 2019 roku zadebiutował finałowy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - zakończenia nie tylko nowej trylogii, ale również całej sagi rodu tytułowych Jedi. Jak trailer został oceniony przez twórcę serii George'a Lucasa? Film stworzony przez Collider pozwala poznać odpowiedź na to pytanie.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - George Lucas o zwiastunie filmu

Najnowszy zwiastun "Star Wars IX" wywołał wielkie zainteresowanie fanów kosmicznej epopei. Wraz z premierą zapowiedzi ruszyła przedsprzedaż biletów i wyniki sprzedaży mówią same przez siebie. Film bez wątpienia będzie sukcesem komercyjnym.

Przeczytaj także

Czy jednak twórca "Gwiezdnych Wojen" ma równie pochlebne zdanie na temat nadchodzącego epizodu? Na to pytanie na razie nie znamy odpowiedzi, bo George Lucas jeszcze nie wypowiedział się na temat nadchodzącego filmu, ale wyręczył go w tym portal Collider. Twórcy youtube'owego kanału serwisu przygotowali zabawny deepfake, który jest rzekomą reakcją Lucasa na najnowszy zwiastun "Gwiezdnych Wojen IX".

Jak widać, Lucasowi w nowej zapowiedzi podoba się jedynie... jego nazwisko w logo Lucasfilm. Żartobliwe nagranie ukazuje twórcę "Gwiezdnych Wojen" jako alegorię hejterów nowej trylogii. Pomysł nie wziął się jednak z powietrza. Lucas negatywnie wypowiadał się na temat "Przebudzenia Mocy". Twierdził też, że tuż po wykupieniu jego firmy przez Disneya, jego pomysły na nową trylogie zostały od razu odrzucone i zastąpione nową wersją kontynuacji historii rozgrywającej się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Biorąc pod uwagę serię prequeli, za które odpowiada Lucas, wydaje się to jak najbardziej słuszną decyzją ze strony nowego właściciela marki.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Jakie wrażenia po filmie rzeczywiście będzie miał Lucas? Przekonamy się za jakiś czas. Reżyserem filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ponownie został J.J. Abrams. W pozostałych rolach wystąpili Daisy RidleyAdam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Matt Smith, Anthony Daniels, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant oraz pośmiertnie Carrie Fisher. Film trafi do kin 20 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Dzień „Gwiezdnych wojen”: W jakiej kolejności oglądać filmy sagi?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.