Gwiazda „Opowieści podręcznej” wcieli się w zdegenerowaną punkówę

Sergiusz Kurczuk
31.01.2018 15:30
Gwiazda „Opowieści podręcznej” wcieli się w zdegenerowaną punkówę Fot. Latour/Variety/REX/Shutterstock/East News

Elisabeth Moss niedługo przeistoczy się w punk rockową gwiazdę, która nie będzie umiała poradzić sobie z własnym życiem. Historia Becky Something zostanie zaprezentowana w filmie „Her Smell”.

Jak widać, Elisabeth Moss do twarzy w roli buntowniczki. Aktorka znana z takich seriali, jak kontrowersyjna „Opowieść podręcznej”, mrocznego „Top of the Lake”, czy nagrodzonego w Cannes filmu „The Square”, niebawem wcieli się w najbardziej rebeliancką postać w swojej karierze. Jak donosi The Hollywood Reporter, Moss wystąpi w filmie z punk rockiem w tle, zatytułowanym „Her Smell”. Aktorka wystąpi w głównej roli - destrukcyjnej Becky Something.

„Her Smell” - o czym jest film?

Becky Something to pseudonim gwiazdy punk rocka. Dziewczyna ma ciągoty autodestrukcyjne, przez co ciągnie swoje życie na dno. Wszystko zmienia się, kiedy postanawia odstawić używki na rok, by odzyskać dawną kreatywność, która zagwarantowała jej kapeli niespodziewany sukces. Przemiana Becky wpłynie nie tylko na jej świat, ale również członków jej zespołu, rodzinę i fanów grupy. Czy uda jej się odzyskać dawną chwałę, czy może popadnie w samo zatracenie jak ikony punk rocka pokroju Sida Viciousa, czy Darby Crasha? 

Moss nie tylko zagra główną rolę, ale również będzie produkować film razem z Matthew Perniciaro, Michaelem Shermanem,  Alexem Rossem Perry oraz Adamem Piotrowiczem. Alex Ross Perry będzie reżyserował film. Moss grała już w dwóch produkcjach reżysera - „Królowej Ziemi” i „Do ciebie, Philipie”.

Jeden z producentów, Matthew Perniciaro, wypowiedział się na temat powstającego filmu.

Film reprezentuje jego [reżysera] ewolucję, jako jednego z naszych najważniejszych kształtujących się głosów kinematografii. Jesteśmy podekscytowani, że zobaczymy tę historię o silnej, utalentowanej i pięknie skalanej, ale heroicznie nieprzepraszającej za nic kobiety. 

„Her Smell” - kiedy premiera?

Produkcja filmu rozpocznie się wiosną 2018 roku. Ekipa czeka, aż Moss skończy zdjęcia do drugiego sezonu „Opowieści podręcznej”. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film ujrzy światło dzienne, ale na pewno nie będzie to w tym roku. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach w pracach nad „Her Smell”.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.