Gwiazda serialu „Westworld” potwierdziła datę premiery drugiego sezonu

Natalia Hluzow
07.11.2017 14:23
Gwiazda serialu „Westworld” potwierdziła datę premiery drugiego sezonu Fot. kadr z wideo

Po feralnym wypadku jednego z członków obsady pojawiły się spekulacje, że „Westworld” może powrócić na ekrany później, niż się spodziewano.

Ambitne podejście twórców „Westworld” do realizacji serialu sprawiło, że do premiery 1. sezonu przygotowywano się ponad 3 lata. Produkcja łącząca sci-fi z westernem na ekrany HBO trafiła ostatecznie w 2016 roku i momentalnie olśniła zarówno krytyków, jak i widzów. Nikogo nie dziwiło więc, że twórcy pragnąc porządnie przygotować również 2. sezon, jego premierę zapowiedzieli dopiero na rok 2018.

W lipcu 2017, podczas Comic-Conu w San Diego, pokazano pierwszy zwiastun „Westworld 2”, a następnie ogłoszono, że będzie miał swoją premierę wiosną 2018 roku. Jednak nagły wypadek, jakiemu uległ na początku listopada 2017 jeden z członków obsady, Zahn McClarnon, poddał ten termin w wątpliwość. Jedna z ekip zdjęciowych musiała przerwać pracę, gdyż postać grana przez McClarona pojawia się w 2. sezonie bardzo często.

Fani, nie mogąc doczekać się oficjalnego oświadczenia HBO w tej sprawie, o datę premiery zaczęli wypytywać gwiazdę „Westworld”, Evan Rachel Wood. Ku ich radości, aktorka odpowiedziała im na swoim Twitterze, potwierdzając jednocześnie, że planowana data premiery nie ulegnie zmianie. Serial powróci na ekrany wiosną 2018 roku.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników seriali HBO, których w 2018 roku prawdopodobnie czeka już przerwa od „Gry o tron”. Cieszy więc, że serialowi „Westworld” uda się ją jednak wypełnić.

W 2. sezonie powrócą znani bohaterowie, w których ponownie wcielają się Evan Rachel Wood, Thandie Newton, James Marsden, Jimmi Simpson i Ed Harris. Na ekranie zobaczymy też nowe postaci. Do obsady dołączyli Fares Fares („System”), Gustaf Skarsgård („Wikingowie”), Betty Gabriel („Uciekaj”) oraz wspomniany już Zahn McClarnon („Fargo”). Nowa odsłona „Westworld” ma skupić się nie tylko na Dzikim Zachodzie. Jej akcja ma toczyć się również w innych parkach tematycznych.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.