Gwiazdy "Stranger Things" i "Riverdale" planują "Zrobić zemstę" w nowym filmie Netflixa [WIDEO]

11.08.2022 11:10
Gwiazdy "Stranger Things" i "Riverdale" planują "Zrobić zemstę" w nowym filmie Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Kim Simms/Netflix

"Zróbmy zemstę" to nowa młodzieżowa propozycja Netflixa, w której główne role mają zagrać gwiazdy "Riverdale" i "Stranger Things". Zobaczcie zwiastun produkcji.

Zróbmy zemstę - gwiazdy Riverdale i Stranger Things w filmie Netflixa

"Zróbmy zemstę" to komediodramat Netflixa przeznaczony dla osób młodszych (ale nie najmłodszych). Fabułę i ogólnie przekaz całego filmu dość dobrze streszcza zawarte w zwiastunie sfomułowanie: "nastolatkowie to psychopaci". Głównymi bohaterkami są bowiem dwie dziewczyny, które zaczynają się przyjaźnić po tym, jak obie zostały publicznie upokorzone.

Polecamy

Przez to ich status wśród znajomych się diametralnie zmienia, więc duet postanawia zemścić się na swoich oprawcach. Jak to jednak zwykle bywa, sprawy szybko wymykają się spod ich kontroli i w gruncie rzeczy niewinne plany szybko eskalują.

Tak jak wspomnieliśmy, całość ma być komedią z elementami thrillera i kina młodzieżowego. Dodajmy do tego obsadę przepełnioną gwiazdami filmów i seriali Netflixa i otrzymujemy więc dzieło tak bardzo Netflixowe, jak się tylko da. Zobaczcie zwiastun poniżej:

Polecamy

Pomysłodawczynią, współscenarzystką i reżyserką filmu jest Jennifer Kaytlin Robinson, która napisała scenariusz wraz z Celeste Ballard. Główne role zagrają natomiast Maya Hawke ze "Stranger Things” oraz gwiazda "Riverdale" Camilla Mendes. W pozostałych rolach wystąpią natomiast: Austin Abrams ("Dash & Lily"), Rish Sash ("Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze"), Jonathan Daviss, Tali Ryder, czy znana z "Gry o tron" Sophie Turner.

Premiera filmu "Zróbmy zemstę" przewidziana jest na piątek 16 września. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.