„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” gdzie można kupić bilety?

Sergiusz Kurczuk
02.10.2017 10:14
„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” gdzie można kupić bilety? Fot. kadr z filmu

Na początku grudnia 2017 roku do polskich kin trafi 8. część „Gwiezdnych Wojen”. Prawdziwi fani nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć film „Ostatni Jedi”. Gdzie kupić wcześniej bilety do kina?

7. część „Gwiezdnych Wojen” pojawiła się w kinach prawie dwa lata temu. Lucasfilm oczekiwania na kolejny epizod umiliło pierwszym spin-offem dziejącym się w kosmicznym uniwersum, bo w grudniu 2016 roku w kinach zadebiutował film „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Na szczęście do 14 grudnia 2017 roku zostało już niewiele czasu i niedługo będziemy mogli zobaczyć kontynuację losów dobrze znanych i całkiem nowych bohaterów Star Wars. 

Jest na co czekać. Po 30 latach w końcu zobaczymy Marka Hamilla jako Luke'a Skywalkera w akcji, ujrzymy nieżyjącą już Carrie Fisher w roli Lei oraz zobaczymy trening Jedi Rey, którą gra Daisy Ridley. Nowy epizod ma przypominać drugą część oryginalnej trylogii„Imperium kontratakuje”. Poza tym „Ostatni Jedi” mają być najdłuższym filmem rozgrywającym się w świecie stworzonym przez George'a Lucasa. Do tej pory studio nie przejmowało się zbytnio promocją. W sieci są obecnie dostępne dwa zwiastuny filmu.

Nic dziwnego, że każdy miłośnik serii marzy, żeby dostać już upragniony bilet na „Ostatnich Jedi”. Gdzie je kupić? Bilety na „Przebudzenie Mocy” pojawiły się w sprzedaży (przynajmniej w USA) w połowie października, a więc prawie 2 miesiące przed premierą. Z kolei wejściówki na „Łotra 1” dostępne był dopiero w listopadzie. Jak będzie w przypadku 8. epizodu? Na razie nie wiadomo. Polscy dystrybutorzy również milczą. Ale nie martwcie się. Jeśli bilety będą w przedsprzedaży, damy Wam o tym znać!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.