Jak George Lucas ocenił film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”?

Natalia Hluzow
13.12.2017 11:41
Jak George Lucas ocenił film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”? Fot. kadry z wideo

Twórca „Star Wars” miał już okazję zobaczyć najnowszy epizod sagi i wypowiedział swoje zdanie na jego temat.

Od premiery „Ostatnich Jedi” dzielą nas dosłownie godziny, a istnieją i tacy szczęśliwcy, którzy film już widzieli i zdążyli go nawet ocenić. Do grupy tej należy sam George Lucas, który podczas premiery miał okazję zobaczyć, co Rian Johnson zrobił z jego „dzieckiem”.

Choć mówiło się, że „Przebudzenie mocy” ostatecznie podobało się twórcy „Star Wars”, jego reakcja na pomysły Disney’a odnośnie nowej trylogii była dość ostra, dlatego reżyser VIII Epizodu mógł spodziewać się wszystkiego.

Na szczęście, jeśli miał jakiekolwiek obawy, wszystkie rozwiały się po premierze. Jak donosi The Hollywood Reporter, panowie rozmawiali ze sobą i Lucas wyraził się pochlebnie o najnowszej części „Star Wars”. Informacja ta pochodzi od przedstawicielki Lucasa, Connie Wethington, która dodała również, że twórca sagi nazwał film Johnsona „pięknie zrobionym”.

Skoro sam kreator świata z odległej galaktyki pozytywnie ocenia dzieło Johnsona, pozostaje nam wierzyć, że prawdziwi fani oryginalnych „Gwiezdnych wojen” również będą zadowoleni z tego, co przyjdzie im zobaczyć na ekranie. Premiera „Ostatnich Jedi” już jutro, 14 grudnia 2017 roku.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.