Jak wygląda Alicia Vikander jako Lara Croft?

Robert Skowronski
AKTUALIZACJA 07.02.2017 07.02.2017 08:51
AKTUALIZACJA 07.02.2017 07.02.2017 08:51
Jak wygląda Alicia Vikander jako Lara Croft? Fot. materiały prasowe

W bojówki i obcisły podkoszulek wcisnęła się Alicia Vikander. Możemy w końcu zobaczyć jak aktorka prezentuje się jako Lara Croft.

Film studia MGM wystartował z planem zdjęciowym zaledwie dwa tygodnie temu, a nowa pani archeolog już przeżywa zaawansowany obóz survivalowy przed kamerą. Tak przynajmniej sugerują zdjęcia z miejsca kręcenia, które pojawiły się w sieci. Scena ukazana na fotografiach zwiastuje, że na ekranie nie zabraknie obrazów wyjętych wprost ze świata elektronicznej rozrywki. Lara Croft huśtająca się na podwieszanej belce? Na to fani Tomb Raidera czekali.

Wcześniej reżyser dzieła, Roar Uthaug, podzielił się zdjęciem dokumentującym pierwszy klaps, który padł na planie „Tomb Raidera”:

Na fotografiach z Alicią Vikander widać, że aktorka musiała zmierzyć się z zadaniem wymagającym sprawności fizycznej, a było to dodatkowo utrudnione poprzez związane ręce. Na ekranie wrogiem bohaterki będzie Walton Goggins. Spętane nadgarstki to prawdopodobnie jego sprawka - przekonamy się o tym 16 marca 2018 roku, kiedy to obraz trafi do kin.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z Alicią Vikander z planu „Tomb Raidera”:

Film ma być luźno oparty o grę Square Enix z 2013 roku. Całość będzie historią młodej Lary Croft podczas jej pierwszej przygody, podczas której poszukuje ojca. Tego zagra Dominic West, brytyjski aktor znany m.in. z seriali „Prawo ulicy” i „The Affair”. Lara stara się dokończyć pracę jej ojca i odkryć starożytne tajemnice, aby oczyścić skompromitowane imię swojego rodzica.

Graham King, producent filmu, opowiedział nieco o historii jaka ma być przedstawiona na ekranie

Nazywamy to „powrotem do korzeni”. Mamy tu młodą Larę Croft, która próbuje dowiedzieć się czy jej ojciec żyje. Jest to bardzo emocjonalna strona i myślę, że to z tego powodu Alicia była tym filmem zainteresowana. Wydaje mi się, że sposób prowadzenia historii jest naprawdę dobry i że mamy odpowiednią ekipę oraz świetnego reżysera i będziemy świetne się bawić przy tworzeniu takiego filmu.

Alicia Vikander, Dominic West i Walton Goggins to niejedyni potwierdzeni aktorzy w obsadzie. Na ekranie zjawi się także Daniel Wu, który wcieli się w rolę Lu Rena, kapitana statku i jednocześnie sojusznika Lary Croft. Scenariusz do „Tomb Raidera” napisała Geneva Robertson-Dworet („Transformers 5”).

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.