Jak wyglądają playmates „Playboya” po kilkudziesięciu latach?

Maciej Koprowicz
02.10.2017 15:11
Jak wyglądają playmates „Playboya” po kilkudziesięciu latach? Fot. materiały prasowe

Modelki najsłynniejszego magazynu dla panów zapozowały dla niego jeszcze raz, po bardzo długiej przerwie. Efekt jest olśniewający.

Magazyn „Playboy” powstał w Stanach Zjednoczonych w 1953 roku. Od początku był lifestyle’owym pismem dla mężczyzn, ale zasłynął przede wszystkim z drukowanych w nim aktów pięknych modelek. Formuła bardzo spodobała się czytelnikom – magazyn z charakterystycznym króliczkiem w logo podbił cały świat i doczekał się 39 edycji w różnych państwach na wszystkich kontynentach.

Niestety, imperium „Playboya” przeżywa kryzys. W ostatnich latach z rynku zniknęło wiele krajowych edycji. Oryginalna, amerykańska edycja w lutym 2016 roku zrezygnowała z nagich zdjęć, co okazało się chybionym pomysłem – po roku wróciła do sprawdzonej przez lata formuły. Z kolei 28 września 2017 roku zmarł założyciel pisma, Hugh Hefner. Miliarder i łamacz serc niewieścich spocząć ma w Los Angeles obok pierwszej playmate w historii, Marilyn Monroe.

Miejmy nadzieję, że tak ważny dla popkultury tytuł jednak przetrwa na rynku i dostarczał będzie kolejnych pięknych zdjęć. Akty sprzed lat do dziś zachwycają, a przypomnieć sobie o tym możemy dzięki niezwykłemu projektowi fotografów, Bena Millera i Ryana Lowry’ego. Sfotografowali siedem playmates, które pozowały dla „Playboya” kilkadziesiąt lat temu w dokładnie takich samych pozach, w jakich trafiły na okładki magazynu - w latach 70., 80. i 90. XX wieku. Zapozowała między innymi druga żona Hugha Hefnera, Kimberly Conrad. Panie są już w wieku dojrzałym, ale wciąż prezentują się znakomicie. Zobaczcie sami!

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.