Kapitan Marvel w 1. zwiastunie nowego filmu Marvel Studios

Sergiusz Kurczuk
18.09.2018 14:41
Kapitan Marvel w 1. zwiastunie nowego filmu Marvel Studios Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się długo wyczekiwany trailer filmu „Kapitan Marvel”. Co zaprezentowano w zwiastunie? 

Marvel Studios rozpocznie rok 2019 pierwszym w swojej historii filmem poświęconym superbohaterce. Będzie to nie byle jaka heroina, ale sama Kapitan Marvel, w którą wcieli się Brie Larson. Na początku września 2018 na łamach Entertainment Weekly zaprezentowano pierwsze oficjalne materiały z produkcji. Przedstawiały kadry z filmu, przybliżając wygląd głównych bohaterów i wrogów Carol Danvers. Fani od dawna wyczekiwali jednak na zwiastun filmu. W końcu 18 września 2018 roku zaprezentowano pierwszą zapowiedź „Kapitan Marvel” na antenie programu Good Morning America. 

„Kapitan Marvel” - pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela

Na ten moment czekały miliony widzów na całym świecie. Jak prezentuje się pierwszy trailer „Kapitan Marvel”?

Akcja filmu dzieje się w przeszłości, a dokładnie w latach 90. XX wieku. W filmie poznamy jedną z pierwszych bohaterek, współpracujących z organizacją S.H.I.E.L.D., która chroni wiat przed niezwykłymi zagrożeniami. Carol Danvers rozbije się na Ziemi i pomoże młodemu Nickowi Fury w walce z inwazją z kosmosu. Tym razem przeciwnikami będzie kosmiczna rasa zmiennokształtnych Skrulli. W zwiastunie zaprezentowano próbkę mocy mocy bohaterki oraz ukazano zbroje Kree znane z komiksów Marvela.

„Kapitan Marvel” - kiedy premiera

Film z Brie Larson w roli głównej ma rozpocząć nową erę w historii MCU. W przyszłości powstanie więcej produkcji poświęconych superbohaterkom. Na razie w planach jest solowy film o Black Widow, ale Kevin Feige zapowiedział, że na dużym ekranie zadebiutuje również Ms. Marvel (Kamala Khan). Czy „Kapitan Marvel” odniesie sukces komercyjny? Jak bohaterka pokona kosmiczne zagrożenie? Jakie informacje dotyczące fabuły „Avengers 4” pojawią się w filmie? Dowiemy się za kilka miesięcy. Produkcja zadebiutuje w USA pod koniec lutego 2019 roku. Do Polski „Kapitan Marvel” zawita w Dzień Kobiet, czyli 8 marca tego samego roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.