Kto zagra wroga Batmana w filmie Bena Afflecka?

Robert Skowronski
09.09.2016 09:53
Kto zagra wroga Batmana w filmie Bena Afflecka? Fot. kadr z wideo

Przeciwko Człowiekowi Nietoperzowi obdarzonemu twarzą Bena Afflecka stanie Deathstroke. Poznaliśmy już nazwisko aktora, który się w niego wcieli.

Studio Warner Bros. dało zielone światło dla solowego filmu o Batmanie, który miałby być reżyserskim dziełem Bena Afflecka. O projekcie wciąż zbyt wiele nie wiadomo, dowiedzieliśmy się jednak, kto będzie przeciwnikiem Mściciela z Gotham oraz kto wcieli się w ten czarny charakter.

Ben Affleck już wcześniej zdradził, że w jego filmie Batman zmierzy się z Deathstrokiem. To dzięki opublikowanemu przez twórcę wideo na jego profilu na Instagramie:

Teraz Geoff Johns z DC Entertainment, który do spółki z Affleckiem pisze też scenariusz mającego powstać obrazu, potwierdził doniesienia o tym, że w Deathstroke'a wcieli się Joe Manganiello. Wspomniany aktor może być znany widzom z występu w serii „Magic Mike”, czy też z serialu „Czysta krew”, gdzie grał Alcide'a Herveauxa. Oglądaliśmy go również dwukrotnie w „Spider-Manie” jako Flasha Thompsona. Jeżeli wciąż nie kojarzycie o kim mowa, to zobaczcie na zdjęciu, jak wygląda Joe Manganiello:

W marcu 2015 roku pojawiły się pogłoski, że Joe Manganiello pojawi się jako Deathstroke w „Legionie samobójców”. Tak się nie stało. Teraz mówi się, że będzie on miał gościnny występ w „Lidze Sprawiedliwości” - domniemuje się, że opublikowane przez Afflecka wideo pochodzi właśnie z powstającego dzieła Zacka Snydera.

Geoff Johns nie potwierdził co prawda tych doniesień, ale nie możemy wykluczyć, że okażą się one prawdziwe. Nie był też w stanie podać daty tego, kiedy nowy „Batman” wejdzie na ekrany kin. Wcześniej jednak wspominał, że ma to nastąpić w 2018 roku. Inne pogłoski donoszą, że film będzie się rozgrywać w przestrzeni Azylu Arkham. Podobno ukończono też scenariusz dzieła.

Deathstroke, czy też jak kto woli Slade Wilson, narodził się na kartach drugiego numeru komiksu „The New Teen Titans” z 1980. Został stworzony przez Marva Wolfmana oraz George'a Pereza. Z czasem, gdy wzrosła popularność postaci doczekała się ona własnej serii opowieści obrazkowych w 1991 roku - złożyło się na nią 65 zeszytów. Deathstroke był pomyślany jako przeciwnik dla Młodych Tytanów, ale przy kilku okazjach walczył też z samym Batmanem.

Myślicie, że Joe Manganiello pasuje do roli Deathstroke'a?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.