Lady Gaga znowu zagra w filmie. Czy obraz powtórzy sukces "Narodzin Gwiazdy"?

03.11.2019 11:58
Lady Gaga|undefined Fot. Shutterstock

Nieco ponad rok od premiery filmu "Narodziny Gwiazdy" Lady Gaga ponownie stanie przed kamerą. Piosenkarkę zaprosił do współpracy sam Ridley Scott!

Lady Gaga nie porzuciła marzeń o karierze aktorskiej. Piosenkarka zagra w opartym na faktach filmie Ridleya Scotta o morderstwie w rodzinie Guccich.

Lady Gaga ponownie zagra w filmie

Gwiazda słynąca z szokującego wizerunku i zwariowanych teledysków ma wcielić się w postać Patrizii Reggiani, byłej żony dziedzica rodziny Guccich, skazanej za zlecenie jego morderstwa.

Słynna piosenkarka ma na swoim koncie prawie 28 milionów sprzedanych płyt i jest laureatką 9 statuetek Grammy oraz dwóch Złotych Globów. Gaga otrzymała także Oscara i statuetkę Grammy za piosenkę "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" w którym zagrała główną rolę.

Przeczytaj także

Scenariusz nowego filmu oparty jest na prawdziwych wydarzeniach sprzed prawie 25 lat i powstał na podstawie książki "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" . Obraz wyreżyseruje sam Ridley Scott.

Twórca hitów "Obcy - 8. pasażer Nostromo", "Thelma & Louise", "Gladiator" i "Łowca androidów" rozważał wyreżyserowanie historii rodziny z Mediolanu już dekadę temu.

Wtedy w głównych rolach planował obsadzić Angelinę Jolie i Leonardo DiCaprio. Projekt jednak nie doszedł do skutku.

W 2016 roku Gaga dostała Złoty Glob w kategorii Najlepsza Aktorka za udział w serialu American Horror Story. W 2019 była nominowana do Oskara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa za film "Narodziny Gwiazdy".

Czy współpraca z legendarnym reżyserem sprawi, że Gaga otrzyma kolejną złotą statuetkę?

Zobacz również: Lady Gaga w Cyberpunku 2077. Tajemnicze spotkanie w siedzibie CDP

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.