„Legion samobójców” w drugim zwiastunie

Robert Skowronski
20.01.2016 11:13
„Legion samobójców” w drugim zwiastunie Fot. kadr z wideo

Udostępniony został drugi trailer filmu Davida Ayera. Zobaczcie najświeższą zapowiedź „Legionu samobójców”.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć dzieło twórcy „Bogów ulicy” i „Furii” 12 sierpnia 2016 roku. Wcześniej widzieliśmy fanowskie zdjęcia z planu przedstawiające Jareda Leto, jak i jego ucieczkę przed Batmobilem. W końcu trafił też do nas pierwszy oficjalny trailer, a także plakaty filmu.

Teraz możemy zobaczyć „najgorszych bohaterów w historii” na drugim zwiastunie „Legionu samobójców”. Superzłoczyńcom, którzy wyruszają na ratowanie świata, towarzyszy w udostępnionym wideo utwór „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen:

Wygląda na to, że po mrocznych i pełnych powagi filmach będących adaptacjami komiksów DC Comics przyszła pora na spuszczenie z tonu. „Legion samobójców” zdaje się ma być odpowiedzią na marvelowskich „Strażników Galaktyki”, gdzie ekranowe widowisko mieszało się z pokaźną dawką humoru. W podobne akcenty uderzać też będzie „Deadpool” - to przynajmniej sugerowałby trailer produkcji. 

Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Scenariusz filmu, autorstwa Davida Ayera ma opowiedzieć historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia.

W obsadzie znaleźli się Jared Leto (Joker), Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Raymond Olubowale (Killer Croc) i Scott Eastwood.

Jak Wam się podoba zwiastun „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.