„Men in Black”: Chris Hemsworth na pierwszych zdjęciach z planu spin-offu

Natalia Hluzow
09.07.2018 11:46
Chris Hemsworth |undefined Fot. Invision/link/EAST NEWS

Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony serii „Men in Black”, w której Willa Smitha i Tommy'ego Lee Jonesa w głównych rolach zastąpią Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Pierwsze zdjęcia z planu ukazują, jak filmowy Thor prezentuje się w kostiumie faceta w czerni.

Mawia się, że ładnemu we wszystkim ładnie, czego najlepszym dowodem jest uwielbiany przez publiczność (w szczególności jej żeńską część) Chris Hemsworth. Niezależnie, czy w długich włosach, w zbroi i z młotem czy w krótkiej fryzurze i bez oka - jako gromowładny Thor robi zawsze tak samo piorunujące wrażenie.

Już niebawem zobaczymy go w nieco odmiennej roli i odmiennym kostiumie. Tym razem swoją walkę z niereformowalnymi kosmitami będzie prowadził nie jako Avenger, lecz jako jeden z facetów w czerni. I choć spin-off „Men in Black” zadebiutuje na ekranach dopiero latem 2019, już teraz możemy sprawdzić, czy strój tajnego agenta MiB leży na nim tak samo dobrze jak superbohaterska zbroja Thora.

Chris Hemsworth na zdjęciach z planu „Men in Black”

Pierwsze zdjęcia z planu spin-offu „Men in Black” zaprezentował portal Just Jared, który słynie z umiejętności podpatrywania aktorów podczas pracy nad wyczekiwanymi produkcjami. Fotografie nie zdradzają zbyt wiele i nie ukazują niestety duetu, jaki ponownie stworzą Chris Hemsworth i Tessa Thompson, jednak pozwalają fanom na pierwsze spojrzenie na Hemswortha w nowej roli.

Chris Hemsworth założył ostatni garnitur, jaki kiedykolwiek będzie nosił na zdjęciach z planu Men in Black 4.
Pierwsze zdjęcia z planu nadchodzącego rebootu MEN IN BLACK zostały udostępnione wraz ze zdjęciami zawierającymi Chrisa Hemswortha w roli Agenta H.

„Men in Black” z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson - kiedy premiera?

Jak wynika z powyższych postów, nikt nie wie jeszcze, czy nadchodzący film będzie spin-offem, rebootem czy kontynuacją słynnej serii o facetach w czerni. Wiadomo jednak, że w głównych rolach Willa Smitha i Tommy'ego Lee Jonesa zastąpią Chris Hemsworth i Tessa Thompson i że nie będą oni nowymi wcieleniami agentów J. i K., lecz zupełnie innymi postaciami (bohater Hemswortha prawdopodobnie będzie nosił pseudonim Agent H.). 

Prócz duetu znanego z filmu „Thor: Ragnarok” w nowej odsłonie „Men in Black” wystąpią także: Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall oraz bliźnięta Laurent Nicolas Bourgeois i Larry Nicolas Bourgeois. Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, który ma na swoim koncie m.in. „Włoską robotę” i „Szybkich i wściekłych 8”. Scenariusz napisali Matt Holloway i Art Marcum, którzy zaadaptowali na ekran pierwszego „Iron Mana”. Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzednich części, odpowiadają Walter F. Parkers i Laurie MacDonald oraz Steven Spielberg w roli producenta wykonawczego. Premiera nowego „Men in Black” zapowiadana jest na maj/czerwiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.