Mroczny Rycerz pokonał koronawirusa. Czy Robert Pattinson wrócił już na plan "The Batman"?

18.09.2020 09:43
Robert Pattinson|undefined Fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Robert Pattinson zaraził się koronawirusem, przez co wstrzymano zdjęcia do filmu "The Batman", w którym aktor gra główną rolę. Wznowiono zdjęcia na planie filmu. Czy gwiazdor również powrócił do pracy?

Premiera długo wyczekiwanego film "The Batman" została ostatnio ponownie przesunięta. Robert Pattinson, który wciela się w głównego bohatera, został pozytywnie zdiagnozowany podczas badania na koronawirusa. Z tego powodu wstrzymano prace na planie filmu. Kwarantanna minęła i wznowiono zdjęcia. Czy Pattinson też już wrócił do pracy?

"The Batman" - Robert Pattinson wrócił na plan filmu?

Nowa produkcja o Batmanie miała zadebiutować w kinach już kilkukrotnie. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała jednak plany twórców. Najpierw wpływając na zmianę daty premiery, a ostatnio wstrzymując zdjęcia do filmu. Robert Pattinson zachorował bowiem na koronawirusa.

Przeczytaj także

Jak donosi portal Deadline, przedstawiciele Warner Bros. potwierdzili, że twórcy "The Batman" wrócili na plan zdjęciowy. Pozytywny wynik testu na COVID-19 w organizmie Pattinsona sprawił, że cała ekipa została objęta kwarantanną. Na razie nie potwierdzono jeszcze, czy aktor również wrócił na plan.

Po przerwie ze względu na środki ostrożności związane z kwarantanną COVID 19, w Wielkiej Brytanii wznowiono zdjęcia do "The Batman".

Szefowa Warner Bros., Ann Sarnoff dodała, że twórcy od początku spodziewali się, że produkcja nie będzie przebiegała gładko.

Przeczytaj także

W filmie poznamy losy młodego Bruce'a Wayne'a, który dopiero od dwóch lat działa jako obrońca Gotham City. Podczas konwentu DC FanDome, na którym zaprezentowano pierwszy zwiastun "The Batmana", potwierdzono, że akcja produkcji nie rozgrywa się w tym samym świecie, co poprzednie tytuły oparte na komiksach DC.

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu został Matt Reeves. Oprócz Pattinsona w produkcji wystąpili Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (James Gordon), Zoë Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Colin Farrell (Oswald Cobblepot/Penguin), Paul Dano (Edward Nashton/ Riddler), John Turturro (Carmine Falcone) oraz Peter Sarsgaard  (Gil Colson). "The Batman" zadebiutuje 1 października 2021 roku.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "Something In The Way" Nirvany podbija listy przebojów. Wszystko dzięki Batmanowi

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.