Nowe szczegóły roli Toma Hiddlestona w serialu "Loki". Fani mogą poczuć się rozczarowani

Sergiusz Kurczuk
10.01.2019 14:30
Tom Hiddleston jako Loki|undefined Fot. materiały promocyjne

Pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu Disney+ o Lokim. Wyjawiono, czego będzie dotyczyć fabuła produkcji oraz zdradzono szczegóły roli Toma Hiddlestona.

Początek filmu "Avengers: Infinity War" był wielkim ciosem dla wszystkich fanów postaci Lokiego, w którego wciela się Tom Hiddleston. Thanos zabił przyrodniego brata Thora, łamiąc mu kark. Nie wszyscy uwierzyli, że bóg kłamstwa rzeczywiście umarł i wkrótce powstały teorie na temat rzekomej śmierci bohatera. Kilka miesięcy po premierze 3. części "Avengers" aktor wyznał jednak, że scena śmierci Lokiego tym razem nie była żadną sztuczką i postać naprawdę padła trupem. Pocieszeniem dla miłośników nordyckiego boga była jednak informacja, że na powstającej platformie streamingowej Disney+ za jakiś czas zobaczymy serial poświęcony Lokiemu. Nowe szczegóły produkcji, mogą jednak zasmucić fanów.

Serial o Lokim - czy Tom Hiddleston powróci do słynnej roli?

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu "Loki". Na Twitterze Charlesa Murphy'ego z serwisu That Hashtag Show, znalazł się wpis dotyczący roli, jaką Tom Hiddleston ma odegrać w nadchodzącej produkcji. Murphy podkreślił, że jest to nieoficjalna informacja, więc nie należy przyjmować jej za pewnik.

PLOTKA: Tom Hiddleston będzie narratorem historii życia Lokiego w serialu "Loki" Disney+.

Gwiazdor potwierdził, że powróci jako Loki w serialu, nie podał szczegółów dotyczących roli. Całkiem prawdopodobne więc, że w "Lokim" usłyszymy jedynie głos Hiddlestona, a w samego przyrodniego brata Thora wcieli się zupełnie inny młodszy aktor.  Ffilmowy odtwórca roli, będzie jedynie opowiadał o młodości swojej postaci. Antybohater z Asgardu ma bardzo dużą rzeszę fanów, więc tego typu posunięcie mogłoby się odbić negatywnie na odbiorze serialu. Z drugiej strony w komiksowym świecie Marvela powstała seria opowiadająca o losach Lokiego, który odrodził się jako młody chłopak. Być może komiks będzie główną inspiracją dla twórców serialu.

1 Fot. foto: Marvel War of Heroes #1

Serial o Lokim - kiedy premiera?

Scenarzystką odpowiedzialną za Lokiego ma być Jac Schaeffer, która zajmie się również serialem opowiadającym o losach Visiona i Scarlet Witch. Na razie nie zdradzono, kiedy zobaczymy pierwszą produkcję Disney+ rozgrywającą się w filmowym świecie Marvela. Według najnowszych informacji platforma ruszy pod koniec roku 2019. W pierwszej kolejności zadebiutuje jednak serial ze świata "Star Wars" pod tytułem "The Mandalorian", nad którym obecnie trwają prace.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.