Nowy trailer „Wszystkich pieniędzy świata” – już bez Kevina Spacey’a

Natalia Hluzow
21.12.2017 15:02
Nowy trailer „Wszystkich pieniędzy świata” – już bez Kevina Spacey’a Fot. kadry z wideo

W związku z aferą dotyczącą molestowania seksualnego, Spacey został usunięty nie tylko z „House of Cards”, ale też z najnowszego filmu Ridley’a Scotta.

Kiedy w październiku 2017 roku świat obiegła informacja na temat molestowania nastoletniego chłopca, jakiego miał dopuścić się w przeszłości przez Kevin Spacey, aktor stracił angaż w wielu produkcjach. Fanów najbardziej dotknęła informacja o zwolnieniu Spacey’a z „House of Cards”, jednak aktora spotkało o wiele więcej przykrych konsekwencji. Jedną z nich było usunięcie go z obsady filmu „Wszystkie pieniądze świata” i to w momencie, kiedy wszystkie sceny z jego udziałem zostały już nakręcone i powstał nawet zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:

Zarówno Ridley Scott, jak i aktorzy byli jednak zgodni, by Spacey’a w filmie zastąpić. Do tego stopnia, że Michelle Williams i Mark Walhberg zgodzili się zagrać za darmo w 22 scenach, które trzeba było zrealizować ponownie z nowym aktorem. Wybór padł na Christophera Plummera, co ostatecznie wyszło filmowi na dobre, gdyż – niezależnie od całej afery wokół Kevina Spacey’a – starszy i bardziej dystyngowany aktor do roli Jeana Paula Getty’ego po prostu lepiej pasuje. Nowy trailer z Plummerem zamiast Spacey’a prezentuje się następująco:

„Wszystkie pieniądze świata” to oparta na faktach historia porwania wnuka Jeana Paula Getty’ego sfilmowana przez Ridleya Scotta, twórcę „Blade Runnera”, „Gladiatora” i „Obcego”. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa ukochanego wnuka miliardera i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego, Gail, robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…

W głównych rolach (obecnie) zobaczymy Christophera Plummera, Michelle Williams i Marka Walhberga. Film trafi na ekrany polskich kin 26 stycznia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.