Oficjalne zdjęcie obsady z filmu o młodym Hanie Solo

Robert Skowronski
22.02.2017 09:19
Oficjalne zdjęcie obsady z filmu o młodym Hanie Solo Fot. kadr z filmu

Rozpoczęły się zdjęcia do spin-offu „Gwiezdnych wojen”, a wraz ze startem tego procesu opublikowano oficjalne zdjęcie obsady.

Dochodziły do nas wieści o kolejnych wielkich nazwiskach w obsadzie. Ujawniono, że główną rolę zagra Alden Ehrenreich, z kolei Donald Glover wcieli się w Lando Calrissiana. Na ekranie ma się także zjawić Emilia Clarke, Woody Harrelson, zaś jako ukochaną Hana Solo mieliśmy zobaczyć Zoe Kravitz, Naomi Scott lub Tessę Thompson - wygląda jednak na to, że wcieli się w nią Phoebe Waller-Bridge.

Wyobraźnia fanów gwiezdnej sagi musiała pracować na najwyższych obrotach. Czy aby na pewno wszystko się potwierdzi, czy przypadkiem nikt nie wypadnie z obsady? Wreszcie, jak oni będą wyglądać za szklaną taflą ekranu? Możecie już chociaż trochę uspokoić swoje zwoje mózgowe wraz z pierwszym „rodzinnym” zdjęciem z filmu o młodym Hanie Solo:

1 Fot. foto: materiały prasowe

Obraz, do którego zdjęcia ruszyły w Pinewood Studios w Londynie nie doczekał się jeszcze oficjalnego tytułu. W obsadzie, oprócz wyżej wymienionych, zobaczymy także takie osoby, jak Thandie Newton i Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Film o młodym Hanie Solo ma mieć swoją premierę 25 maja 2018 roku, ale pojawiły się informacje o tym, że dzieło może wejść na ekrany dopiero w grudniu 2018. Scenariusz piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan, reżyserują zaś Phil Lord i Chris Miller, którzy zapowiedzieli, że finalne dzieło będzie utrzymane w klimacie westernu. Twórcy z okazji publikacji zdjęcia podzielili się swoją opinią na temat aktorów:

Oglądanie tak inspirujących ludzi z całego świata, z tak unikatowymi głosami, którzy spotkali się, aby tworzyć sztukę, jest rodzajem cudu. Nie potrafimy wydusić z siebie żadnego zabawnego komentarza, bo jesteśmy szczerze poruszeni i naprawdę szczęśliwi.

Akcja filmu ma się rozgrywać przed wydarzeniami z „Nowej nadziei”, na 10 lat przed tym, jak Han Solo i Chewie spotkali się z Benem i Lukiem w kantynie Mos Eisley na planecie Tatooine. Jednym z elementów dzieła ma być scena, w której zobaczymy jak Solo wygrywa Sokoła Millenium od Lando.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.