Oryginalny zielony Power Ranger powraca w zwiastunie „Power Rangers: Shattered Grid”

Kamil Kacperski
23.03.2018 12:23
Kadr ze zwiastuna Power Rangers: Shattered Grid|undefined Fot. kadr z wideo

Jason David Frank, który wcielał się w Tommy'ego w serialu „Power Rangers” z lat 90., powrócił do znanej serii. W zwiastunie nowej komiksowej serii o obrońcach Ziemi aktor wcielił się w Lorda Drakkana. 

Aktor i scenarzysta serii komiksów o Power Rangerach, Kyle Higgins, pokazali filmowy zwiastun na swoich social mediach. Jason David Frank wcielił się w postać Lorda Drakkona, który monitoruje wszystkie uniwersa, w których pojawili się Rangerzy. Postać jest w pełnym kostiumie, dopełnionym długimi czarnymi włosami i dobrze widocznymi ciemnymi żyłami, które razem tworzą przerażający efekt końcowy.

Trzeba przyznać, że jak na krótki, niskobudżetowy zwiastun zapowiadający nową serię komiksów, wideo prezentuje się naprawdę porządnie. Oprócz niego pojawiają się jeszcze strażnicy Czerwony i Żółty, a także cała armada statków Lorda Drakkona. Zobaczcie sami:

Jason David Frank powraca do Power Rangers

Scenarzysta serii „Shattered Grid” napisał na Twitterze krótką wiadomość na temat zwiastuna, twierdząc, że jest prezentem dla fanów:

Jako że „Shattered Grid” pojawi się w sprzedaży już 28 marca 2018 roku, to stwierdziłem, że trzeba zrobić coś specjalnego dla fanów. Oto napisany i wyreżyserowany przeze mnie MROCZNY ZWIASTUN nowej serii. W roli głównej Jason David Frank. Za muzykę odpowiada Ron Wasserman.

Ron Wasserman to postać, którą fani Power Rangers powinni kojarzyć - muzyk skomponował motyw przewodni do serialu z lat 90. Raczej nie trzeba go nikomu przypominać, ale gdyby ktoś chciał przez chwilę poczuć się nostalgicznie to zapraszamy do posłuchania:

Seria komiksów „Power Rangers: Shattered Grid” pojawi się w sprzedaży 28 marca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.