Pennywise na nowych zdjęciach z planu „To: Rozdział 2”

Sergiusz Kurczuk
18.09.2018 14:21
Pennywise na nowych zdjęciach z planu „To: Rozdział 2” Fot. kadr z filmu To

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu horroru „To: Rozdział 2”. Widzimy na nich Billa Skarsgårda w roli przerażającego klauna Pennywise'a. 

Stephen King to niezwykle płodny autor powieści grozy. Do jego najsłynniejszych horrorów bez wątpienia należy „To” - opowieść o demonicznej sile dręczącej mieszkańców miasteczka Derry. W 1990 roku powstał dwuczęściowy film telewizyjny z niezapomnianą rolą Tima Curry'ego. Jednak po latach pojawił się pomysł na stworzenie kinowej wersji słynnego horroru. Film „To” z 2017 roku w reżyserii Andresa Muschiettiego okazał się wielkim kinowym hitem. Chociaż pojawił się głosy, że produkcja wcale nie jest straszna, w roku 2019 zobaczymy kontynuację potyczki Klubu Frajerów z morderczym klaunem Pennywisem. Obecnie trwają zdjęcia do filmu „To: Rozdział 2”. W sieci pojawiły się nowe fotografie z planu, ukazujące Billa Skarsgårda w tytułowej roli. 

„To: Rozdział 2” - nowe zdjęcia z planu sequela horroru

Na początku września 2018 roku pojawiła się pierwsza fotka z planu zdjęciowego ukazująca tańczącego klauna. Niestety zdjęcie zostało zrobione z dużej odległości, więc nie można się przyjrzeć Skarsgårdowi w roli Pennywise'a. Fani potwora nie powinni jednak ubolewać, bo do sieci trafiło kilka nowych zdjęć z planu „To: Rozdział 2”, na którym Pennywise prezentuje się w całej, przerażającej okazałości. 

Jak widać, klaun nie zmienił się zbytnio od pierwszej części, ale „To” nie jest w końcu filmem superbohaterskim! Pennywise potrafi przybrać dowolną formę, więc mimo że pod koniec 1. części został zniszczony, bez problemu powrócił po latach do swojej dawnej postaci. W filmie zobaczymy wydarzenia, które dzieją się kilka dekad po pokonaniu klauna. Bohaterowie Klubu Frajerów powrócą więc jako dorośli. Nie oznacza to jednak, że Pennywise, nie będzie umiał napędzić im stracha

„To: Rozdział 2” - kiedy premiera?

Oprócz Billa Skarsgårda w filmie Muschiettiego  wystąpią James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Isaiah Mustafa, James Ransone, Andy Bean, Teach Grant, Jess Weixler, Will Beinbrink, Xavier Dolan, Jaden Lieberher, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Finn Wolfhard, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, i Nicholas Hamilton. Premiera została zaplanowana na 1 września 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.