Pierwsze fragmenty „Avengers 4” potwierdzają, że Hulk będzie nosił kostium

Sergiusz Kurczuk
15.06.2018 09:54
Hulk (Mark Ruffalo)|undefined Fot. kadr z filmu Thor: Ragnarok

W filmie „Avengers 4” zobaczymy zupełnie nową wersję Hulka. Grany przez Marka Ruffalo stwór dostanie kostium superbohatera.

Na początku czerwca 2018 roku w sieci pojawiła się kwestionowana przez niektórych grafika przedstawiająca, jak będą wyglądać członkowie Avengers w 4. części filmu. Wygląd niektórych bohaterów uległ modyfikacji. Nie tylko, jeśli chodzi o kostium, ale w przypadku Kapitana Ameryki i Black Widow, również o fryzury. Największą uwagę przyciągnął jednak Hulk. I to wcale nie z powodu swoich rozmiarów. Zielony gigant miał na sobie niebieski kostium, który sprawił, że wśród fanów serii zaczęły się spekulacje. Okazuje się, że concept art był prawdziwy, ponieważ pierwsze fragmenty „Avengers 4” potwierdzają, że Hulk dostanie własny strój. 

Avengers 4 Fot. foto: foto: print screen z heroisx.com

„Avengers 4” - teaser potwierdza kostium Hulka

Szczęśliwcy, którzy wybrali się na CineEurope w Barcelonie mieli okazję zobaczyć jako pierwsi na świecie teaser „Avengers 4”. Biorąc pod uwagę, że Marvel Studios w tym roku będzie nieobecne na San Diego Comic-Con, CineEurope to jedyne miejsce, w którym w najbliższym czasie pojawią się informacje na temat 4. części filmu o największych herosach świata. Dziennikarka Nikita Byrkin obecna na festiwalu potwierdziła na swoim Twitterze, że Hulk w zbliżającym się filmie MCU będzie wyglądał nieco inaczej niż dotychczas. 

Można było szybko rzucić okiem na nowy wygląd Avengers. W tym na nową zbroję Hulka.

To nie pierwszy raz, kiedy Hulk zmienił podarte portki Bruce'a Banera na bardziej bojowe wdzianko. W filmie „Thor: Ragnarok” nosił zbroję gladiatora, która była nawiązaniem do komiksowej serii „Planet Hulk”. Nowy kostium filmowego herosa również odnosi się do komiksów. Zbroja Hulka będzie prawdopodobnie połączeniem dwóch komiksowych wersji wyglądu tego bohatera. W latach 90. Bannerowi udało się dojść do ładu ze wszystkimi swoimi osobowościami. Dzięki temu narodziła się nowa wersja Hulka zwana The Professor. Banner zachował swoją świadomość i genialny umysł oraz ciało i siłę Hulka. Nosił wtedy w miarę normalne ubranie. To właśnie w tej formie starł się z Thanosem w komiksie „Infinity Gauntlet”. Biorąc pod uwagę obecną przemianę postaci, nie wykluczone, że podobne rozwiązanie zobaczymy na ekranie. 

1 Fot. foto: fragment okładki Infinity War vol. 1 #1

W nowszej serii - „Indestructible Hulk” z 2013 roku, Hulk stał się agentem S.H.I.E.L.D. i żeby utrzymać potwora w ryzach, Banner zaprojektował specjalny kostium, który przypomina trochę zbroję z grafiki koncepcyjnej. W „Avengers: Infinity War” Bruce miał problem, żeby znowu stać się Hulkiem. Całkiem możliwe, że naukowiec opracuje kostium, pozwalający na ponowną przemianę w zielonego giganta. 

1 Fot. foto: okładka komiksu Indestructible Hulk vol. 1 #1

Czy te przypuszczenia się potwierdzą? Przekonamy się w maju 2019 roku, kiedy wciąż niezatytułowana 4. część „Avengers” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.