Pierwsze opinie o „Ant-Man i Wasp”. Czy scena po napisach ma kluczowe znaczenie dla fabuły „Avengers 4”?

Sergiusz Kurczuk
23.06.2018 15:46
Pierwsze opinie o „Ant-Man i Wasp”. Czy scena po napisach ma kluczowe znaczenie dla fabuły „Avengers 4”? Fot. materiały prasowe

Do premiery filmu „Ant-Man i Wasp” zostało jeszcze trochę czasu, ale w sieci już pojawiły się pierwsze opinie na temat najnowszej produkcji Marvel Studios. Okazuje się, że film odpowiada na wiele pytań dotyczących „Avengers: Infinity War”. 

Amerykańska premiera filmu „Ant-Man i Wasp” została zaplanowana na 4 lipca 2018 roku. Niestety w naszym kraju produkcja Marvel Studios ukaże się z prawie miesięcznym opóźnieniem. Będzie to dość problematyczne z powodu spoilerów, bo mimo że produkcja jest kontynuacją solowego filmu o najmniejszym superbohaterze świata, prawdopodobnie będzie miała spory wpływ na wydarzenia„Avengers 4”. Zwieńczenie konfliktu z Thanosem wciąż jest owiane tajemnicą, więc każda informacja sugerująca, co zobaczymy w filmie braci Russo, jest dla fanów MCU na wagę złota. Pierwsze opinie na temat „Ant-Mana i Wasp” wydają się potwierdzać, że produkcja będzie znacząca dla dwóch ostatnich części „Avengers”.

„Ant-Man i Wasp” - czy warto wybrać się do kina?

W USA odbyły się pokazy przedpremierowe filmu, dzięki czemu szczęśliwcy, którzy mogli go obejrzeć, podzielili się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Co widzowie sądzą na temat najnowszego tytułu Marvel Studios?

„Ant-Man” to mój ulubiony film Marvela. Oto sequel, na który liczyłem. Szczerzyłem się od ucha do ucha od początku do samego końca. Przemożnie dobra zabawa. Jest tak ekscytujący, jak śmieszny, a do tego zachwyca efektami wizualnymi!
Co za rok dla Marvela! Absolutnie kocham „Ant-Man i Wasp”. Gwiazdorska obsada i humor (podczas jednej sceny uśmiałam się do łez). Użyta technologia ponownie zapewniła niesamowity efekt. Unikalna, naprawdę rozrywkowa przejażdżka. Nie mogę się doczekać, by pójść na ten film ponownie. 
„Ant-Man i Wasp” to najlepszy sequel Marvela od czasów „Zimowego Żołnierza”. Evangeline Lilly jest jedną z moich ulubionych superbohaterek. Peyton Reed pozamiatał! Niesamowity film!
To żadne zaskoczenie, że „Ant-Man i Wasp” Peytona Reeda to masa zabawy, a tłum śmiał się do samego końca. Marvel Studios ma kolejny sukces. Kevin Feige sprawia wrażenie, że tak łatwo można zrobić coś, co dla wszystkich jest niemożliwe. 
10 minut „Ant-Mana i Wasp” a Paul Rudd śpiewa karaoke. Więc tak, lepiej uwierzcie, że to mój ulubiony film tego roku. 
„Ant-Man i Wasp” to cholerna petarda! Absolutnie przezabawny, a efekty specjalne są niesamowite!!! Zdecydowanie do oglądania w 3D! Poza tym - najlepsze cameo Stana Lee ever!
Właśnie widziałem „Ant-Mana i Wasp”. Czy zawiera odpowiedzi dotyczące „Infinity War”? TAK.
„Ant-Man i Wasp” jest super i w ogóle, ale scena po napisach jest najlepszą częścią całego filmu i jedyną rzeczą, o której teraz myślę. 

Mini recenzje osób będących na przedpremierowym pokazie filmu są nadzwyczaj entuzjastyczne. Pierwsza część przygód Ant-Mana była mocną pozycją, ale przeszła bez większego echa. Wygląda na to, że Peyton Reed nie zawiedzie swoich fanów i stworzy godnego następcę pierwszej części. Nadal będzie zabawnie i ekscytująco jednocześnie. „Ant-Man i Wasp” rozgrywa się przed „Infinity War”, jednak produkcja, mimo że jest samoistnym filmem, będzie ściśle powiązana z 3. częścią „Avengers”. Poza tym zwrócono uwagę na występ gościnny Stana Lee i scenę po napisach, która prawdopodobnie będzie wskazówką fabularną „Avengers 4”. Oznacza to, że warto wybrać się na „Ant-Mana i Wasp”, tym bardziej że od dawna krążą teorie mówiące o kluczowej roli, jaką para herosów odegra w walce z Thanosem. 

W Polsce „Ant-Man i Wasp” trafi do kin 3 sierpnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.