Powstała grupka dedykowana nagim zdjęciom Millie Bobby Brown, która niedawno skończyła 18 lat

23.02.2022 13:36
Powstała grupka dedykowana nagim zdjęciom Millie Bobby Brown, która niedawno skończyła 18 lat Fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Gwiazda "Stranger Things" niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. Niestety nie było to w pełni szczęśliwe wydarzenie, bo pewna grupa użytkowników Reddita spędziła ten czas na poszukiwaniu jej nagich zdjęć.

Powstała grupka dedykowana nagim zdjęciom Millie Bobby Brown

Niedawno znana aktorka świętowała swoje 18. urodziny. Zwykle to powód do świętowania, jednak w przypadku Brown celebracja nie była raczej zbyt udana.

Polecamy

Fani aktorki szybko odkryli, że na forum Reddit zaczęły tworzyć się grupy, które miały zacząć swoją działalność w dniu, gdy gwiazda "Stranger Things" stanie się pełnoletnia. To nie było działanie przypadkowe - celem internautów były poszukiwania nagich zdjęć aktorki.

Na szczęście fani gwiazdy "Stranger Things" szybko zaczęli zgłaszać te obrzydliwe grupki, a sam portal na szczęście raczej prędko zareagował na te zgłoszenia i usunął te materiały.

Polecamy

Nie trzeba być też detektywem, by zobaczyć, że komentarze pod zdjęciami aktorki na Instagramie aktorki dość szybko przyjęły nowy wydźwięk. Niektórzy bezczelnie pisali wręcz "wreszcie", nawiązując do osiągnięcia pełnoletności przez Millie Bobby Brown.

Brown powróci niedługo w serialu "Stranger Things", którego 4. sezon zadebiutuje na Netflix 27 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.