"Rambo V" - Stallone powraca i znów zabija w 1. zwiastunie produkcji [WIDEO]

30.05.2019 17:20
Rambo V|undefined Fot. kadr z wideo

Sylvester Stallone powraca do jednej ze swoich najbardziej ikonicznych ról. W zwiastunie znajdziemy monolog o niechybnej śmierci i ukrywaniu przeszłości, a także sceny wymyślnych zabójstw i brutalnych pojedynków. Czy fani kina akcji mogą wyobrazić sobie lepszy powrót Johna Rambo?

Po miesiącach oczekiwań, zapowiedzi, pokazywania zdjęć z planu i ujawniania fragmentów scenariusza fani Johna Rambo nareszcie mogą zobaczyć byłego żołnierza w akcji. W sieci pojawił się bowiem 1. oficjalny zwiastun filmu "Rambo V: Last Blood". W produkcji powróci oczywiście Sylvester Stallone, dla którego będzie to najprawdopodobniej ostatni występ w tej roli (przynajmniej sam tak stwierdził w 2018 roku). 

Rambo: Last Blood - zwiastun filmu

Co nowego słychać u naszego ulubionego byłego żołnierza? Rambo spędza swoje ostatnie lata świetności na rodzinnej farmie, gdzie prezentuje podejście do życia, które należy określić sformułowaniem D.I.Y. Widzimy bowiem jak sam ostrzy i tworzy swoje narzędzia, zajmuje się zwierzętami i wygląda bardziej jak kowboj, niż rasowy zabójca, którego poznaliśmy w latach 80. Jego życie ulega jednak zmianie, gdy w jego okolicach pojawia się meksykański kartel, który porywa bliską sercu Rambo dziewczynę. Na gangsterów czeka prawdziwe piekło, którego przedsmak zobaczymy w 1. oficjalnym zwiastunie filmu "Rambo V: Last Blood":

Fani serii niewątpliwie ucieszą się z hasła promującego produkcję, które w oryginale brzmi: "They Drew First Blood, He Will Draw Last", co jest oczywiście nawiązaniem do tytułu 1. odsłony przygód Rambo, czyli właśnie "First Blood". W wolnym tłumaczeniu na język polski tekst oznacza:

Oni rozlali Pierwszą krew, on rozleje Ostatnią.
Przeczytaj także

A oto oficjalny polski opis fabuły filmu "Rambo V: Last Blood":

John Rambo opuszcza ranczo w Arizonie i udaje się do Meksyku, by ocalić porwaną przez najbardziej bezwzględny kartel dziewczynę.

Rambo: Last Blood - data premiery

Jak zakończy się historia Rambo? Czy bohater zginie, poświęcając się za niewinnych? Przekonamy się już 19 września 2019 roku, kiedy to "Rambo V: Last Blood" w reżyserii Adriana Grunberga trafi do kin. W filmie oprócz Stallone'a wystąpia między innymi Paz Vega, Yvette Monreal, Óscar Jaenada, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Díana Bermudez oraz Sheila Shah.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.