Samuel L. Jackson przyznał, że zmyślił informację dotyczącą podrózy w czasie w "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
07.03.2019 11:36
Samuel L. Jackson jako Nick Fury|undefined Fot. materiały promocyjne

Jakiś czas temu Samuel L. Jackson powiedział w wywiadzie, że Kapitan Marvel ma moce pozwalające na podróże w czasie. Teraz okazuje się, że gwiazdor zmyślił spoiler potencjalny "Avengers: Endgame".

Fani filmów Marvela od premiery "Avengers: Infinity War" wyczekują jakiejkolwiek informacji na temat 4. części serii. W końcu produkcja skończyła się cliffhangerem, w którym Thanos dokonał swojego dzieła i wymazał z istnienia połowę populacji wszechświata. Natychmiast powstało wiele teorii fanowskich, w  których miłośnicy superbohaterów próbują przewidzieć,w  jaki sposób pozostała przy życiu garstka herosów uratuje swoich kompanów. Szukają też potwierdzenia swoich domysłów w słowach osób związanych z kolejnymi produkcjami Marvel Studios. Przez chwilę wydawało się, że Samuel L. Jackson potwierdził jedną z teorii. Okazało się jednak, że to tylko żart aktora.

"Avengers: Endgame" - Samuel L. Jackson wymyślił podróże w czasie w nowym filmie Marvela

Jackson od 10 lat wciela się w postać Nicka Fury'ego - byłego dyrektora organizacji S.H.I.E.L.D., który jest założycielem Avengers. Chociaż pod koniec "Infinity War" Fury rozpłynął się w chmurze popiołu, pojawił się ponownie w filmie "Kapitan Marvel". W najnowszej produkcji Marvel Studios wcielił się w młodszą wersję szpiega, który pomaga głównej bohaterce w rozwiązaniu zagadki własnej przeszłości. Z okazji zbliżającej się premiery "Kapitan Marvel", Jackson został zapytany na początku stycznia przez Entertainment Tonight o szczegóły historii Carol Danvers w kontekście nadchodzącego filmu "Avengers: Endgame". Aktor przyznał, że Kapitan Marvel jest tak potężna, że może stanąć oko w oko z Thanosem i napomknął, że potrafi podróżować w czasie.

Przeczytaj także

Teraz okazuje się, że to nieprawda. Jackson i Brie Larson, która zagrała Kapitan Marvel, Benem Mendelsohnem, wcielającym się w Talosa i Clarkiem Greggiem, który powrócił do roli agenta Coulsona. Gwiazdy filmu udzieliły wywiadu w radiostacji Kroq radio. Jackson został zapytany o poprzednie doniesienia na temat mocy Carol Danvers.

Wymyślam różne rzeczy. Raz powiedziałem, że ona umie podróżować w czasie. Palnąłem bzdurę. W zasadzie to był błąd, byliśmy zmęczeni, to było pod koniec dnia, na planie było wielu ludzi... Przyprowadzili reporterów, pracujesz cały dzień, a oni chcą cię zatrzymać w środku dnia i bez powodu zabrać na rozmowę do stolika pełnego ludzi. Serio?

Czy to rzeczywiście oznacza, że bohaterka nie pomoże członkom Avengers w temporalnej podróży? A może aktor powiedział za dużo i teraz próbuje to odkręcić? Trudno powiedzieć. Film "Kapitan Marvel" udowodnił, że główna bohaterka rzeczywiście dysponuje potężną mocą, trudno jednak powiedzieć, czy potrafi podróżować w czasie. Nie oznacza to jednak, że jej moc nie pomoże uruchomić jakiejś maszyny zdolnej do przeniesienia się w przeszłość.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Moce Kapitan Marvel w akcji będziemy mogli zobaczyć już 8 marca 2019 roku. Jak bohaterka pomoże grupie herosów w walce z Thanosem? Przekonamy się 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" wejdzie do polskich kin.

>>Zobacz też: Kto jest kim w filmie "Kapitan Marvel"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.