Sebastian Stan chciałby zagrać w solowym filmie o Buckym Barnesie

Sergiusz Kurczuk
15.12.2017 11:24
Sebastian Stan chciałby zagrać w solowym filmie o Buckym Barnesie Fot. CAP/KFS/East News

Winter Soldier pozazdrościł swoim kolegom po fachu własnych produkcji w filmowym uniwersum Marvela. Sebastian Stan wyznał, że chętnie wystąpiłby w filmie poświęconym historii Bucky'ego Barnesa. 

Filmowy świat Marvela rozrasta się z roku na rok. W 2017 ukazały się aż 3 filmy dziejące się w tym uniwersum. Od kiedy oficjalnie potwierdzono, że Disney, do którego należy Marvel Studios, kupił 21st Century Fox, a wraz z nim prawa do X-Men i Fantastic Four, fani nie mają wątpliwości, że 4. część „Avengers” nie będzie końcem MCU. Poza tym 9 lutego 2018 do kin wejdzie film skupiający się na postaci, jaką jest Black Panther. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy z bohaterów dostał własną produkcję, tym bardziej że szefowie studia od jakiegoś czasu poważnie myślą o zekranizowaniu solowych przygód Black Widow. Jednym z kandydatów na własny film jest Bucky Barnes, znany również jako Winter Soldier. 

Wcielający się w tę postać Sebastian Stan, chętnie wystąpiłby w filmie o przyjacielu Kapitana Ameryki. Powiedział i tym w wywiadzie dla Esquire.

Nie wiem kiedy, odpukać, ale to byłoby niesamowite doświadczenie. Piszę się na to, niezależnie od wszystkiego. Definitywnie, jest bardzo dużo do odkrycia. To jest fajne, a ten koleś ma trochę problemów z tożsamością.

James Buchanan „Bucky” Barnes był wiernym przyjacielem Steve'a Rogersa i walczył z nim ramię w ramię podczas II wojny światowej. Niestety podczas jednej z misji zaginął w akcji. Po latach okazało się, że został porwany przez wroga, który poddał go praniu mózgu. W ten sposób został najgroźniejszym zabójcą na świecie znanym jako Winter Soldier. Film o przygodach Bucky'ego mógłby dotyczyć mrocznej przeszłości tego bohatera. W komiksowym uniwersum odegrał ostatnio bardzo ważną rolę. To dzięki niemu udało się pokonać faszystowską wersję Kapitana Ameryki

Stan powróci do roli Bucky'ego w nadchodzącym filmie „Avengers: Infinity War”. Wielu fanów „Gwiezdnych Wojen” marzy natomiast, by powstał spin-off opowiadający o Luke'u Skywalkerze z aktorem w roli głównej. Wszystko przez uderzające podobieństwo Stana do młodego Marla Hamilla

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.